Neste

Ar atbildēm
Apskatīt statistiku

Neste - Sūdzības un atsauksmes

Neste - dd

dd Sai degveilas uzpildes stacija vispar nevar iepildit DD jo tiko bija -16 mans dizels aizsala ciet, un ka parasti ekonmijas pec piepildiju pilnu baku un dabuju visu liet nost

Neste - darbinieks

darbinieks Ļoti slikta attieksme pret klientu no NESTE OIL vairumtirdzniecības koordinatora A. - nezināšana neattaisno.

Neste - Kur paliek

Kur paliek Man tāds jautājums par to kur paliek 7 santīmi tajā brīdī kas pa piecīti lej benzīnu un sūknis pat neieslēdzas, bet 7 santīmi čekā pazūd .Kaut kā interesanti vai ne???? Nez cik dienā sanāk pa visu Latviju!!! Jautā uzgrieztas degvielas cenas līdz kliņķim, bet vēl kaut kas pa sviestu. Laikam kādam pa maz sanāk ne? Runājot par degvielas cenām arī interesanti nez no kā tās visu laiku aug???? Nez vai barela cena arī tik briesmīgi aug kad pasaulē krīze?