1188

Ar atbildēm
Apskatīt statistiku

1188 - Sūdzības un atsauksmes

1188 -

DA Nas4jot 1188 dejstvitelno u nix staraja informacija mi spewili v magazin pozvani uznat rabotaet li on ewjo na skazali 4to da a kogda priexali okozalos 4to 2 4asa uze kak zazakrit

1 11881188 05.12.2007
Komentāri 2 Pārējās

1188 - Nekompetents dienestu serviss

Nekompetents dienestu serviss Līdz šis brīdim man ļoti patika uzziņu dienests 1188, bet tagad esmu viņos vīlusies. Pirmdien zvanu, lai pajautātu, kā kursē 4.tramvajs NATO sammita laikā. Šie atbild - kursē pēc svētdienas grafika. Drošības pēc piezvanīju uz sammita bezmaksas informatīvo tālruni - tur pateica, ka 4.tramvajs nekursēs vispār, jābrauc ar autobusu vai mikroautobusu. Labi, ka piezvanīju, jo citādi kā muļķis būtu stavējusi uz pieturas līdz parītdienai. Nekompetenti, ka uzziņu dienests sniedz šādu nepatiesu informāciju.

E ee 29.11.2007
Komentāri 2 Pārējās

1188 -

1188 interneta lapā www.1188.lv/login ir dezinformācija lai maldinātu klientus par pakalpojuma izmaksām. Reģistrācijas aicinājumā ir aicinājums nosūtīt SMS un zemāk ir apgalvojums, ka pakalpojumus tūlīt pēc apstiprinājuma varēs lietot. Bet tā nav taisnība, jo būs jāsūta vēl viena SMS, lai pakalpojumus varētu lietot! Tā ir krāpšana, jo aicinājums lietot pakalpojumu informē tikai par 50% no sagaidāmajām izmaksām!

E EdgarsSk. 02.05.2007
Komentāri 0 Reklāma