Bērnu Slimnīca Novietne Torņakalnā - Sausmiga medmasu attieksme!!!

Sokeja sausmiga medmasu attieksme beernu slimniicaa,Neatliekamas Palidzibas abservatorijaa!!!Lieta tada,ka berninam palika slikti,pec arstu ieteikumiem no savas pilsetas,steidzigi devaamies uz Rigas bernu klinisko slimniicu!Nonakot Neatliekamas palidzibas punktaa,sanaca nu taa ka berninam bija japavada nakts N.P abservatorijaa,Mazums tas ka bernu nomocija ar 10 stundu ilgaam sistemaam,musu tetim nacas naksnot pie slimnicas masinaa.,un nakosajaa dienaa,kad jau rakstija araa,pulksten 9.00 atnaca pie mums.,nezinadams un nenojauzdams ar kadu attieksmi vinu tur sagaidiis.,beigas nacaas uzklausiit arstu parmetumus ka parkapjam noteikumus un vinam nedriks atrasties pie mums ieka.Ar bernu drikst atrasties tikai viens vecaaks.Paskaidrojot viniem ka mes talu braucaam un tetis pavadija nakti slimnicas robezhaas visu nakti,miiilaaas medmasas it kaa pieveera acis.,un mees laimigi gaidijaam dakteri kad mus izrakstis.Lieta tada ka uz Rigu vedaam bernu steidziigi, gandriiz vai par pedejo naudu,40 km no musu pilsetas kur dzivojam,pec Neatliekamaas palidzibas!!!Turp un atpakal braukat nebija izdeviibas,tapec tetim nacas palik ar mums slimniiiicaaa bet uz ielas.,izrakstes riitaa vinsh atnaca pie mums.Bet beigaas sokeeja tas,ka miilaa medmasa kartinaa paskatijaa kur mees dzivojam,40 km no Rigas,iebilda ka pati esot no tas pilseetas kuras mees,un ka atbaukt uz slimniicu nav nemaz tik taalu,un nekas gruuts tur nav,un delj taa nav japarkaapj slimnicas likumi un sedet kopaa palataa.Pasmejaas par mums atklaataa smaidaa,un teica ka pati braukajot katru dienu shurpu turpu.Visu nakti neguleejusi,nomocijusies,jutos ljoti aizvainota.Mes bernu atvedaam pie arstiem,gandiiz vai par pedejo naudu pie viniem pec palidzibas,bet sanemaam tikai smeejienus uz muusu pusi.....Ved bernu uz neatliekamo palidziibu,bet tur par teviim nirgajaaas!!!Loti priecajos ka tai medmasai nav grutibas ar naudu,un veselibas probleemu berniem,ja vinai vispaar ir taadi..beerni.Attieksme vispaar loti sausmiiga,tetis bija iekshaa pie mums iegajis tadelj ka muus rakstija araa un vajadzeeja palidzeet gan panemt mantas gan ar mazo ziperiigo beernu,kurs uz vietas nevar nosedeet ne minutiites....ka viesnicaa vins tur nesedeja,tikai gaidija izrakstu kopaa ar mums.Aizbraucaam prom ar sabojaatu gara stavokli,nomocijushies un aizvainoti.

P

P Pacienti 19.02.2014

Merkis nebija rakstit sudzibu, lai pec tam skatiities ko tie (citi)te domaa.Merkis bija tikai uzrkstiit un viss.10001 sudibaaa Juuus bazhaties visuur ieksaa un nonirdzat visus cilveekus))))))Un noteikti paskaties kadas veeeel citas 1001 sudziibas esam urakstiijushi), ))))))))Mes ta sen esam nomierinajusies, a Juus gan skatos paaugstinaatu uzmaniibu mums veltiet)))visu laiku tikai te censaties uzvest uz negativaam emocijaam))Labi, man ir pilniigi vienalga ko Jus te rakstiet, un vairak netaisos uz Jums teret sev dargo laiku.Visu labu.))