Bērnu Slimnīca Novietne Torņakalnā - Sausmiga medmasu attieksme!!!

Sokeja sausmiga medmasu attieksme beernu slimniicaa,Neatliekamas Palidzibas abservatorijaa!!!Lieta tada,ka berninam palika slikti,pec arstu ieteikumiem no savas pilsetas,steidzigi devaamies uz Rigas bernu klinisko slimniicu!Nonakot Neatliekamas palidzibas punktaa,sanaca nu taa ka berninam bija japavada nakts N.P abservatorijaa,Mazums tas ka bernu nomocija ar 10 stundu ilgaam sistemaam,musu tetim nacas naksnot pie slimnicas masinaa.,un nakosajaa dienaa,kad jau rakstija araa,pulksten 9.00 atnaca pie mums.,nezinadams un nenojauzdams ar kadu attieksmi vinu tur sagaidiis.,beigas nacaas uzklausiit arstu parmetumus ka parkapjam noteikumus un vinam nedriks atrasties pie mums ieka.Ar bernu drikst atrasties tikai viens vecaaks.Paskaidrojot viniem ka mes talu braucaam un tetis pavadija nakti slimnicas robezhaas visu nakti,miiilaaas medmasas it kaa pieveera acis.,un mees laimigi gaidijaam dakteri kad mus izrakstis.Lieta tada ka uz Rigu vedaam bernu steidziigi, gandriiz vai par pedejo naudu,40 km no musu pilsetas kur dzivojam,pec Neatliekamaas palidzibas!!!Turp un atpakal braukat nebija izdeviibas,tapec tetim nacas palik ar mums slimniiiicaaa bet uz ielas.,izrakstes riitaa vinsh atnaca pie mums.Bet beigaas sokeeja tas,ka miilaa medmasa kartinaa paskatijaa kur mees dzivojam,40 km no Rigas,iebilda ka pati esot no tas pilseetas kuras mees,un ka atbaukt uz slimniicu nav nemaz tik taalu,un nekas gruuts tur nav,un delj taa nav japarkaapj slimnicas likumi un sedet kopaa palataa.Pasmejaas par mums atklaataa smaidaa,un teica ka pati braukajot katru dienu shurpu turpu.Visu nakti neguleejusi,nomocijusies,jutos ljoti aizvainota.Mes bernu atvedaam pie arstiem,gandiiz vai par pedejo naudu pie viniem pec palidzibas,bet sanemaam tikai smeejienus uz muusu pusi.....Ved bernu uz neatliekamo palidziibu,bet tur par teviim nirgajaaas!!!Loti priecajos ka tai medmasai nav grutibas ar naudu,un veselibas probleemu berniem,ja vinai vispaar ir taadi..beerni.Attieksme vispaar loti sausmiiga,tetis bija iekshaa pie mums iegajis tadelj ka muus rakstija araa un vajadzeeja palidzeet gan panemt mantas gan ar mazo ziperiigo beernu,kurs uz vietas nevar nosedeet ne minutiites....ka viesnicaa vins tur nesedeja,tikai gaidija izrakstu kopaa ar mums.Aizbraucaam prom ar sabojaatu gara stavokli,nomocijushies un aizvainoti.

P

veesaa007 15.02.2014

Kaut kāds murgs! Ja bērnam slikti, jāsauc ātrā palīdzība. Pieļauju domu, ka tā ''tālā'' pilsēta ir Jelgava. Tur slimnīcas nav??? ''bernu nomocija ar 10 stundu ilgaam sistemaam''- bet ko cienījamā māte grib?- vērsās pēc palīdzības, palīdzību saņēma. Ja šāda ārstēšana neapmierināja, varēja taču pret parakstu atteikties no ārstēšanas.
Un šis- ''Visu nakti neguleejusi, nomocijusies...'' - un ko, tavuprāt, darīja tā māsiņa, kura ārstēja tavu bērnu? Atpūtās? Viņai noteikti bija vēl tādi n-tie aprūpējamie bērni!
Šajā stāstā saskatu tikai mātes tupumu!!!

veesaa007 15.02.2014

Pie tam- '' aizbraucām aizvainoti''. Par ko tieši? Bērnam netika sniegta palīdzība? Netika apmierinātas vecāku ambīcijas? Māsiņa izskaidroja slimnīcas noteikumus- ka pie bērna drīkst atrasties viens vecāks. Ne jau viņa izdomā noteikumus. Turklāt pati raksti, ka medmāsiņa pievēra acis un ļāva tētim palikt. Un redz- tāpat slikti. Ja netiks ievēroti noteikumi, sāksies haoss, ko radīs un veicinās tādi cilvēki, kā jūsu ģimene.

S sunskakisvarnapele 15.02.2014

Ti esi stulba matite, man tiesam vairs nav ko teikt! Katrai slimnicai ir noteikumi, un diemzel ja, tikai viens vecaks var but ar bernu. Ja kadi tris, ka tad citi jutisies, 4-vietigas palatees? Un vai tad Tavam bernam, palidzeja, vai ne? Ko tad kunksti? Un ja berns ir loti aktivs, bet slims, Tavs uzdevums vinam palidzet ar sistemu gulet, nevis medmasas. A ja sikajam paliktu sliktak, jo medmasas un dakteri pielagotos tavam stulbam prasibam, nevis visparejiem noteikumiem, ko tad teiktu? Ja brauc uz Rigu un mekle palidzibu, tad pienem noteikumus, nevis sudzies bezjegaa. Un pati padoma, ka uzvestos, ja butu medmasa, kurai dienaa jasatiek 50 tadi vecaki, ka Tu.

P Pacienti 18.02.2014

sunskakisvarnapele Maita esi tu!!!Kadreiz dzivee notiks kas taads, pec tam pati kunksteesi., un nezinaasi ko dariit.Bernam nepalidzeeja, tikai nomocija!!!Uzlika nepareizo diagnozi!Pa cik zinu par to draud riktiigs sods!!!Un musu piletas slimnica vienkarshi nepienem bernus jo vietas tur nav., a par slimniicas tizlajiem noteikumiem var ilgi strideeties, jo tie neapmierina lielaako dalju, kas taa par slimniicu kur beernus nebaro????!!!un ta talaak...Kas tas par aarstu kursh raksta araa un nemaz nezin ka bernam staav venaa kateters, un to ir jaiznem????smiekliigi!!!ta ka jus te varat varities ilgi, bet patiesiiba ir skarba!!!Labi ka jums viss labi, un nedod Dievs ar ko tadu saskarties.Te jau ir mineets taads pats gadijum, kur mamma bija neapmierinaata.Un jaa, medmasas pienakums ir rupeeties par maziem pacientiem, nevis staigaat un reekaties par cilveekiem, kuriem nav naudas.

P Pacienti 18.02.2014

sunskakisvarnapele tu esi slims cilveeks uz vissu galvu!!!Palasot visus tavus komentaarus, tieshaam kautkas nav kartiibaa ar gavlu!Izteikta agresija pret visiem cilveekiem!!!Tapeec jau apmierina cuciska attieksme pret cilveekiem, nav nekads briinums.,

P Pacienti 18.02.2014

veesaa007 agente kautkaada esi vai????Tev jau arii dzivee var viss kautkas atgadiities, kad sedesi un gaidisi kad taa atraa palidziiba pie tevis naaks 2 stundas!Un raudaasi, nezinaasi ko dariiit, bet tas dakteriitis nenaaks!!!Protam nevienam to nenoveelu, bet ja dzivee sanaaks taa kad saskarsies pati ar lidziigu probleemu jau savadaak runaasi!!!

sudzibas.lv
Kursh te kuru apsaukaa??????????Cilveeki savu viedokli lai izsaka, bet tikai korekti, nevis pashi apsaukajas nesmukiem vardiem.Rakstiet viniem.Ko tad gaidijaat pretii, ka sedesim un raudaasim?Lai sanem atpakalj savas rupiibas.Sudziiba ir izteikta, un talaak kaudkadi viedokli mums nav interesanti vispaar. A kas te par saiti?Sudzibas lv?Seit arii liekas cilveeki sniedz dazhadas sudziibas ne???Kur gribu tur sudzos, un ko talak dariit pashi arii zinaasim bez jusu ieteikumiem., un uz kadam iestadeem doties.

sudzibas.lv
zoss esi tu!!!Nemaz neesmu aprobezhota, ko gribu to daru!!!Un sava tiesiibas arii labi zinu.Sudziibas lv, xa xa xaa...beidziet psaukaat cilveekus, pati, (ts)!!!Smiekliigi!!!Cilveeki ar tadiem viedokliem varat iebaazties vienaa vietaa., tapat tie neinteresee mani.

P Pacienti 18.02.2014

Netaisos vair te laiku teret ar nenormaliem berniem, kuriem nav ko dariit, kuri sezh pie datora un visu pilniigi kritizee, un visus kretinee., uzklausiit tizlaas rupiibas un nekorektu attieksi.

sudzibas.lv
Tu jau pati seedi psixenee, un citus tik kaitini, jo guusti prieku no taa ka cilveekus izved uz emocijaam!!!dabujusi kaut kur datoru un karsties seit, tizlene, citu jau neko nezini, ., ja es tevi kaut kur satiktu, tad tu redzeetu par savu muti kada esmu mamashka.vardu sakot atdziesti un nomierinies.Tapat nav te interesanti ko raksti, tikai smiekliigi..un viss..gribi veel pasmidinaat raksti vien!!!

sudzibas.lv
tagad lasi uzmaniigi., Sheit ir saite, kur cilveeki izsaka savas sudziibas, talaak ko te raksta savos viedokljos un aizvano, sanem pretii. A ja jus mani satiktu, jus ne tikai guleet mieriigi, nevareetu ne staveet, ne sedeet ne runaat par savu lielo muti.Kaut gan tadu idioti vareetu nospiest ar vardiem.Un man pilniiigi ir vienalga kas te uztver ko nopietni vai nenopietni.Par savu bernu esmu gatava uz vissu.Nesatraucies, normaali cilveeki veel ir palikushi, a tadi idioti kaa juus ir mazaakumaa, kuri tikai seezh pie datora, riet no taas puses kur tevi neviens neredz, un neko vairs dziivee nevar, tikai apdirst citus.A, un starpcitu, pakalja mana galiigi nav resna!!!Tu peec sevis neliidzini cilveekus kurus muzaa neesi redzeejusi.

K KJanis 19.02.2014

Arī situācijā, kad vecāki ir stresā dēļ tā, ka bērniņam ir slikti, ja māmiņa nespēj, tad tētim gan būtu jāspēj veseli domāt un vērtēt situāciju. Noteikums, ka kopā ar bērnu drīkst atrasties tikai viens vecāks ir loģisks un pamatots. Iedomājamies, ka atradīsies ģimenes no 8 un vairāk cilvēkiem, kur VISI kā viens nemērojami pārdzīvo un atbalsta savējo savārgušo, un visi saspersies palātā. Un tā KATRAM bērniņam palātā. Jā, piemērs kā pārspīlēta situācija, bet līdz tādam bardakam var novest kārtības neievērošana jau pašos pamatos. Ja vien mammai nav kādi veselības traucējumi, tad tētiņš vienā mierā varēja uzgaidīt ārpusē. Ja māmiņa nespēj pati tikt galā, tad lai ārpusē gaida viņa, bet tētiņš ar mazo palātā.
Jebkurā gadījumā ir jāsaprot, ka slimnīcā ir daudz citi mazie pacienti, un iespējams ar daudz smagākām problēmām un kam nepieciešams miers, ka tur ir mediķi, kam jāstrādā ātri un kārtīgi, neizniekojot laiku kārtības organizēšanai ar mazo pacientu vecākiem - noteikto kārtību jāievēro pacientiem. Slimnīcā jāuzvedas kā sapieriem. Maksimāla disciplīna, kārtība un operativitāte. Arī no pacientu puses, jo kādā situācijā, iespējams katra sekunde ir dārga. Nedrīkst traucēt dakteriem.

S smīkņa 19.02.2014

Kārtējā jaunā mammīte, he! Vairoties prot, bet bērnu uzturēt neprot. Pilnīgi visi slikti, bet pati nu nemaz nav vainīga, ka nav naudas, par kuru bērnu uzturēt. Ar sūdzību jau viss bija skaidrs, kad viņa rakstīja par bērna mocīšanu ar sistēmām. Ja esi tik gudra, turpmāk ārstē savu bērnu pati.

KJanis
Protams.ir saprotams kapec ir tadi noteikumi, ka driikst but tikai viens vecaaks, vienkarshi berni ir visi dazaadi, un vini tur tieshaam ir daudz, un daudz berninji ir kuriem nevar ieskaidrot kapec tetis nevar atnaakt un pabuut blakus kad vinam ir slikti, Un ja atnaak tetis, kapec mammai jaiet prom, arii kautkaa gruti bernam to ieskaidrot.Ta ir, ka cileekiem pashiem ir jadoma ka tikt galaa ar tadu situaciju, nevis bernu slimniicai, kur lielaka dalja berninu gribeetu lai mamma ar teti kopaa ir blakus grutajaa bridii., sanaak ka tam bernam nav vispaar nekadas tiesiiba, vienam no vecaakiem ir vienkarshi jaatstaaj uz kadu laiku...nu tas kautkaa mulsina, tajos noteikumos.Un ticiet man, ir tiesam tadas situacijas ka tai maminai vienai pashai ir gruti tikt galaa ar visu vienai, un vajadziiga kada tuvinieka palidziiba, pie tam, berninsh ir pieradis augt no dzimshanas pilnvertigaa gimene un nepavada visu savu laiku tikai ar mammu.Palataas tiesham gulj slimi berninji, tapeec ir gruuti ar 2 gadigo, mazuli kursh ir aktiivs, bet vinjam nekur nevar iet, neko nedriikst aiztik un nedriikst trokshnjot., jebkursh normaals cilveeks sapratiis to, ka tas berns kopaa ar mammu nomocisies.Protams arii ja pie katra bernina sedetu 2 vecaaki, palataas butu tieshaam par daudz cilveeku, bet kapeec japarkaapj cilveeku tiesiibas un jaliedz to, ka vini grib kopaa but ar beernu kuram ir slikti??Varbuut par to butu japadomaa arii pashai slimniicai...es nezinu..bet tas kautkaa nu mulsinoshi ir, ka stavaav kautkaads liegums nakt pie berna 2 vecakiem.
(Par to distanci no Rīgas uz 40 km. Nav naudas - sauc neatliekamo! Bet nevajag stāstīt par to, ka tas ir mežonīgs attālums. Cilvēki katru dienu braukā uz darbu Rīgā, piemēram, no Baldones, kas ir 30 km no Rīgas. Noteikti ir tādi, kas brauc arī lielāku gabalu. Nevajag traģēdiju no tā taisīt.)
par so, teikshu Jums taa, saukt atro palidziibu-no musu pilseetas vini neved uz Riigu, vini aizvesu uz musu pilsetas slimniicau, un no vinas jau uz Riigu., un tapat uz to pashu vietu.Mums nebija tik daudz laika laika lai vazatos pa slimnicaa, bija atri jatiek stundas laikaa lidz Neatliekamiem.Ziniet ir tadas situaacijas, kur cilveeks visu nezin liidz galam kas bija un kaa, un censaas savu degunu iebaazt un kautko gudru uzrakstiit...tipa mama pati netiek galaa, kapec atros nesaucaa, kapec tas un sitas...Un tiesam ka jus teicaat, notreikti ir taadi kas brauc lielaaku gabalu!!!un mazums ka vini nokluvushi lidz slimniicai?visadi dzivee gadaas.

smīkņa
tu jau esi smiikna., par visu tikai nosmieties variet.Protam ka neviens nav vainiigs!!!Tikai simtiem tadu mamimu, To iestaasi visaam kuras snem 11 eiro bernu uztureshanai, un kuraam jaiebaazh kautkur tas beerns lai skrietu un nopelniitu naudu iztikai.A vairoties vai ne, ta ir katra cilveka personiska darisana., cileeki laikam jau pashi vien vainiigi ka vairojaas))))))))))))Bet nu, tas jau saksies cits jautajums par demografisko stavokli valstii u.t.t.Bernu jau izarsteeja arsi kuri ir no dieva nevis no ...las

P Pacienti 19.02.2014

Neraizeejaties, beerns mums uzturaas loti labi, visa pietiek gana.Viekaarshi ziniet, gadaas dzivee nonakt grutaa situacijaa...un labi ka ir cilveeki kuri to saprot., un slikti ka ir cilveeki kuri seez no malas un nirdz par citu cilveeku grutibaam.Labi ka Jums viss dzivee labi padodaas...Lai Jums veicaas.

K KJanis 19.02.2014

pacienti
Vispirms, es patiesi jūtu līdzi medicīnas personālam - es negribētu saskarties ar TĀDU klienti, kura vārās beztēmā maļot vien tukšu, bezjēdzīgu filosofiju par tēmu. Ar tādu nostāju mēs varam atteikties no likumdošanas, noteikumiem likumiem vispār - lai dzīvo anarhija. Ja sākam filosofēt par to, cik īpaša ar ārā situācija, tad jau varam teikt, ka uz slimnīcu drīkstētu traukties ar ātrumu 150km/h un ignorēt CSN un citus satiksmes dalībniekus, jo redz situācija...
Bet ir noteikumi, kuriem izņēmumi tiek piemēroti ar īpašu atļauju. Tai skaitā slimnīcā. Ja būtu tā situācija tik dramatiska, ka abus vecākus jālaiž pie bērna - esmu drošs, ka personāls palaistu. Šajā gadījumā, patiesi prieks, ka nekas TIK nopietns nebija un medpersonāls visticamāk to lieliski redzēja. Es aicinu vienkārši novērtēt cilvēku darbu, kas, manuprāt, medicīnā ir ļoti liela dāvana mums, kad nonākam pacientu lomā, jo zinām kādas tur algas..., cienīt kārtību kāda ir noteikta konkrētā iestādē un izbeigt di*st virsū, šajā gadījumā beztēmā! Bez uzbrauciena - padzeriet nomierinošu tēju, uzelpojiet, un uz dzīvi un lietām skatieties mazliet cilvēcīgāk un secīgāk.
Protams, nezinot visas detaļs un situācijas komplikāciju, tomēr tiecos piekrist lielākoties komentāros izteiktajai nostājai. Ticiet man, ši nav tā reize, kad jāpierāda kaut kas, jo taisnība šoreiz, šķiet, ir pretējā pusē. Un atceramies, ka skandālisti un psihotāji visbiežāk nedabū neko, jo pret cilvēkiem attiecas cilvēcīgi, pret mēsliem - sūdīgi! Tāpēc, arī izvēloties rakstīt sūdzību, padomājam, un tad rakstām!
Miers!

P Pacienti 19.02.2014

Nu ja, tiesi ta ka jus jau sakat, jus neziniet situaciju kada bija no A lidz B...ta ir, bet kada tur situaacija nebuuti, (ne visa)med peronala prieksaa tie cilveeki vien izklausaa ka malj kautko tuksu, bezjedziigu filosofiju par teemu.cilveekamiem ir jaaiztaisa mutiities un viss...protams, ta bija, ta ir, un taa buus.Labi, bet fakti, paliek fakti.
Miers)))))

P Pacienti 19.02.2014

Un Jums noveelu arii to labaako, un nekad dzivee nenonaaks grutaa situacijaaa)))))))Visu labu.