Bērnu Klīniskā Universitātes Slimnīca - Neprofesionālā uzvedība

Pirms kāda laika biju aizgājusi pie Lienes Vītolas bērnu psihiatra, jo to man ieteica. Ar grūtībām pastāstīju par situāciju un tā pasmējās, izrakstīja kaut kādu diagnozi, kas īsti nav patiesa…Tas bija viss. Nezinu, kā tas motivē bērnus. Ejot lauka no kabineta, dzirdēju ka iepriekšējam bērnam sacijusi, lai iziet pastaigāties un viss,bērns neizskatījas apmierināts, un ātri aizgaja prom. Nedomāju ka viņam ārste arī palīdzēja.
Cerams, ka tā bija tikai mana pieredze.

15.03.2024

Atbilde no Bērnu klīniskās universitātes slimnīca Pārstāvja atbilde 18.03.2024

Labdien!

Mums ļoti žēl par šādu pieredzi, tomēr jāatzīst, ka nevaram šādu sūdzību izskatīt pēc būtības, jo nav iespējams atpazīt situāciju/ pacientu.

Lūdzam rakstīt oficiālu sūdzību un sniegt precīzāku informāciju (pacienta datus vai apmeklējuma datumu un laiku), pēc kuras mēs varētu atpazīt situāciju, veikt tās analīzi un atbildēt.

C