www.sudzibas.lv Zvaigzne Abc Slikts serviss

AtrisinātaZvaigzne Abc - Slikts serviss

Iegādājos grāmatu internetā, veicu apmaksu, ierados veikalā, taču grāmatas saņemt nebija iespējams. Grāmatas atradās veikalā, bet pārdevēja akcentēja, ka tikmēr kamēr viņi sistēma pirkumu nav apstrādājuši, grāmatu izsniegt nav iespējams. Bērns raud, grib ļoti lasīt, pārdevējām pilnībā nav nekādas ieinteresētības situāciju atrisināt. Arī maksājuma uzdevums, apsiprinajuma e-pasts nav pietiekams pierādījums, lai saņemu grāmatas. Ļoti skumji, ka bērns grib lasīt, izglītoties, turklāt emocionāli pārdzīvo, nav nekādas sapratnes un pretimnākšanas.

20.01.2024

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Jānis Sl 22.01.2024

Pasūtījums apstrādāts vienas darba dienas laikā kā norādīts pirkuma apstrādes e-pastā. Jebkurā gadījumā, prasme risināt nestandarta situāciju, apkalpojot klientu arī šādā situācijā radītu tikai priekšrocību. Iekšējie procesi ir iekšējie procesi.

J

B Bez_vārds 20.01.2024

Zīdainim jau nervi slimi, kas būs tālāk? Ko darīs kad armijā būs jāiet? Kad būs jākaro? Vai viņa nervi to izturēs?

V Viktorija Putnina 20.01.2024

Īsti nesaprotu: Man jau liekas, ka pasūtot kaut ko internetā jāsagaida apstiprinājuma sms vai e-pasta ziņa, ka sūtījums ir sagatavots saņemšanai un tikai pēc tam var doties tam pakaļ...vai tad nē?🤔 Nevis pasūtīt un uzreiz dodies pakaļ...

P Palīgs neskaidrajiem 20.01.2024

Vajadzēja piezvanīt Kilblokai. Viņa noteikti ieinteresētos situācijà. Ja jau guļ kopā ar saviem suņiem uz grīdas, tad jūsu bērna gadījums būtu ātri atrsinàts😄

D Dzintra Tabore 20.01.2024

pirmo reizi dzirdu, ka bērns raud, ka nevar grāmatu palasīt.