www.sudzibas.lv Ziedu Fabrika Neadekvāta attieksme pret klientiem

Ziedu Fabrika - Neadekvāta attieksme pret klientiem

Radās nepieciešamība iegādāties pāris rozes - devos uz jau minēto uzņēmumu. Izvēlējos pieņemamu rožu pušķi, devos pie kastes un jautāju vai ir iespējams norēķināties ar karti. Pārdevēja atbildēja, ka šādas iespējas nav, bet varot man pateikt cik šis pušķis maksās, lai ir skaidrs cik daudz naudas nepieciešams - nosauca cenu 3,60Ls. Aizbraucu uz tuvāko bankomātu, izņēmu 5Ls un nepilnu 10min laikā biju atpakaļ. Pulkstens 15:50, iestādījums kā izslaucīts - neviena cilvēka. Pēc 5 min iznāca sieviete no iekšējā ofisa, apskrēja noliktavu, pārdevēju neatrada un nāca tirgot puķes pati. Vārds pa vārdam un viņa man nosauc cenu - 5,40Ls. Laipni paskaidroju, ka pirms brīža man tika nosaukta cita cena un līdz ar to esmu izņēmis tikai 5Ls, pēc kā viņa dusmīgi sāka bakstīt cenu lapu un mācīt man reizrēķina tabulu. Lai atrisinātu situāciju noteicu, ka došos uz bankomātu vēlreiz un nepilnu 10 minūšu laikā būšu atpakaļ, bet viņa atcirta, ka tad uzņēmums jau būšot slēgts - vasaras sezonā viņi strādājot līdz 16:00. Neizpratnē uzjautāju vai tā būtu mana vaina, ka viņu kolēģi man nosaukuši nekorektu cenu, dēļ kā radusies šāda situācija, bet viņa nelikās ieinteresēta un pēc manas iziešanas ārpus uzņēmuma telpām paceltu degunu nolaida noliktavas vārtus. Ideāls serviss, lai jums veicas. :)

P