www.sudzibas.lv Latvijas Pasts Bojājums. Mans sertifikāts tika piegadāts salocīts un dēļ tā gandrīz pārplēsa pa vidu

Latvijas Pasts - Bojājums. Mans sertifikāts tika piegadāts salocīts un dēļ tā gandrīz pārplēsa pa vidu

Mans sertifikāts tika piegadāts salocīts un dēļ tā kad es to izņèmu no aploksnes gandrīz pārplēsa pa vidu. Kā es tagad radīšo to darba devējiem? It kā es esmu nekartīgs cilvēks! Tās taču ir dokuments! Tādas aploksnes vajag ar kurjeru piegādāt pie durvim, it īpaši aploksnē ir rakstīts - nekāda gadījumā nesalocīt! Ļoti bedīgi mans sertifikāts tagad izskatas. Paldies Latvijas Pasts.

23.12.2023

N

Velvetpopstar 23.12.2023

Pasakiet darba devējam, ka tādu atsūtīja pa pastu un tā nav Jūsu vaina.

S Saalis 23.12.2023

Man lv pasts pazaudēja sūtijumu 200e vērtībā un atteicās kompensēt kautvai sūtīšanas izdevumus. Es uzstāju ka esmu maksājis par pakalpojumu kurš nav noticis un tā ir krāpniecība, bet viņus aizstāv valsts. Nekas nepienākas jo nebija ierakstīts sūtijums. Ideāls bizness, nenes pilnīgi nekādu atbildību par savu darbu.

Velvetpopstar 23.12.2023

Tāpēc sūtījums ir jāapdrošina, ka mazāk problēmu būtu.

K KateBe 23.12.2023

Tā ir noriebies,ka bieži tiek Latvijas pasts nomelnots.Īpaši,ja runa ir par ārzemju sūtijumiem.Jums ir pieradijumu,ka tas ir noticis Latvijas pastā?Iespejams tāda vēstule tika jau piegādāta uz škirošanu no ārzemēm.Jūs kaut dienu esat stradajusi tur?šaubos...Es esmu...dienā ienāca tūkstošiem.vēstuļu...jūs pat iedomaties nevarat kādā paskatā atnak daža laba vēstule no ārzemēm.Un cik daudz vēstules netiek izsūtītas,jo nav pareizas adeses vai nav noradītas atpakaļadreses.Ja gribat skaistu vestuliti no ārzemēm,apdošiniet,sutiet ierakstitā vēstulē,pārliecinieties vai ir pareiza adrese noradīta un vel.labak vēl iepakot plēvē...nebus jums ne ielocītas,ne slapjas utt

S Spuris 24.12.2023

Ar siltu gludekli caur batu papīru var mazliet izlīdzināt sertifikātu.

RAMONA👀 25.12.2023

Sūtīju savu sertifikātu caur omnivu. Nekas nebija salocīts. Nākamo reizi iesaku izvēlēties citu alternatīvu.