www.sudzibas.lv Zelta Šķēres Sia Irina Zvjagina - meistare, kas nav friziera vārda cienīga - neprofesionalitāte augstākajā pakāpē!

Zelta Šķēres Sia - Irina Zvjagina - meistare, kas nav friziera vārda cienīga - neprofesionalitāte augstākajā pakāpē!

3 dienas atpakaļ biju uz šķipsnu balināšanas procedūru Vizuālā tēla studijā Zelta šķēres pie t.s. meistares Irinas Zvjaginas. Vienā vārdā - KATASTROFA! To kundzi, kas mani apkalpoja, grūti nosaukt par frizieri...Katrā ziņā šķita, ka šo procedūru viņa veic pirmo reizi - šķipsnas tika liktas nevis folijas, bet uz pabiezām un jau vairākkārt lietotām plēvēm, kas netika aizlocītas un dēļ kā loģiski, ka šķipsnas neizbalinājās. Kā zināms, folijas kā siltumu dodošs materiāls šķipsnu balināšanas procesā ir primārais, jo, tajā ietinot šķipsnu, balinātājs dara savu darbu, t.i., balina šķipsnu. Šķipsnas tika balinātas haotiski, pavirši, rezultāts - galva raiba kā lieldienu ola ar asām kontūrām, bez plūduma, balinātāja notecējumiem. Pakauša un galvas vidus daļā vispār saknes kādas bija, tādas arī palika. Drausmīgi. Ok, es gāju ar kuponu, bet, nu, kā var būt tāda attieksme!? Tādā veidā klientus neiegūt.. Brīnos, ka šāds iestādījums vēl eksistē, kaut ko tādu no Rīgas centrā izvietotas frizētavas negaidīju. Nekad dzīvē savu kāju tur vairs nesperšu, un šo atsauksmi rakstu, lai brīdinātu arī citus potenciālos apmeklētājus. Kā kronis visam - tā saucamā friziere pilnīgi nevienu vārdu nesaprata un arī nemācēja pateikt latviešu valodā. Pat, atbildot uz mana piecgadīgā dēla teikto "paldies", atbildē skanēja "požaluista"...Pēc divām dienām biju uz Kolonnu labot šo vājprātu, jo šādā paskatā paskatīties uz sevi kauns, kur nu vēl iziet uz ielas, turklāt vēl gaidāmajā svētku mēnesī. Kolonnā frizieris ar 14 gadu stāžu vienīgo iespēju kā labot šo vājprātu piedāvāja visu matu nokrāsošanu vienā tonī, jo šķipsnas tur vairs saglābt nevarēja. Totāli sabojāts garastāvoklis gada gaišākos svētkus gaidot, kā arī milzīgi izdevumi.Pievienoju foto pēc frizētavas Zelta šķēres apmeklējuma...