T tokiki 21.08.2011

Bet ko tad tu tur līdi?

S Simona 25.08.2011

It kā tā ir vienīgā vieta.. Rīgā pilns ar tādiem dzīvokļiem.. Tāpat arī ar skaistumkopšanas procedūrām (nagiem, matiem utt.), ko veic mājās.. viņi maksā nodokļus tikai tik, cik nepieciešams (tie kas nevēlās problēmas), bet ir tādi, kas nemaksā vispār (tās jau atkal viņu pašu problēmas).. Es arī esmu pirkusi drēbes pie šādiem cilvēkiem.. protams, ka pa tik mazu naudiņu "pakaļdarinājums", bet toties skaists! Vai tiešām gaidīji, ka dzīvoklī Tev dos čeku? :)

H hello 27.08.2011

Melnsila 26 - 6 jau labu laiku ir policijas uzraudzībā, lai dāmīte vēl papriecājas, drīzumā redzēsiet pārmaiņas mājaslapā.

H hello 27.08.2011

Simona, viena lieta, ja Tu piepelnies, bet šitā kundze takš nekaunīgi sludinās pa visiem portāliem ar savu licencēto kosmētiku. Viņa vispār zin, ko nozīmē licencētā kosmētika? vai tiešām Dior Francijā dos licenci Horvātijai, tādu tumsonību, pardon...Tad viņi sen jau mīnusos aizbrauktu.
Apģērbu var tirgot, tikai firmu uztaisiet vispims, ja aiziet tādos apjomos. Un tad mēs brīnamies, ka dirsā LV, jo nodokļus maksā tikai loši.

A aleksa 27.08.2011

Man gan ta bij laba reklama...Atradu sev loti labas mantas..>:) Paldies...:)

D Dina 27.08.2011

Aleksa, pati atradi sevis savestās lupatas? tie daudzpunkti un neandartāliešu !!! Tevi nodod.

N Noriebies 27.08.2011

Kas Tev žēl, ka cits cīnās pa dzīvi un pelna? Ja man būtu iespēja, šai valstī nemaksātu nevienu nodokli!!!

D Dina 27.08.2011

Es pelnu un maksāju nodokļus, lai jūsu bērni skolu varētu apmeklēt. Jā, man žēl.

T ToDina 27.08.2011

Ja tu kādam sniedz intīmpakalpojumus savā dzīvoklī (vīram, mīļākajam, priekšniekam), par to arī maksā nodokļus?

D Dina 27.08.2011

nezināju, ka sancita.lv sniedz šādus pakalpojumus. Dzelžaina loģika. Protams, ka nafig tos nodokļus, lai loši maksā, a pārējie zags.

D Dinai 27.08.2011

Beidzot apskaidrība nāca arī pār tavu galvu!Kapitālismā viss tā arī ir ierīkots, ka lohi maksā, pārējie peldas taukos!

D Dina 27.08.2011

Kruta, tas ir iespeejams tikai Leiputrijaa.

I Igors 27.08.2011

Negribiet savām sievām uzdāvināt lētu., skaistu "pakaļdarinājumu", es tagad reklamēju, nesakiet, ka man skauž. Par pirmajiem upuriem labāk nerakstīšu.

D Donžuānam 27.08.2011

Tu domāji to Leiputriju Ādažu apkaimē, par kuru nesen bija sūdzība?

S sancita 28.08.2011

Skatos ka te visi var rakstīt kas tik ienāk prāta nenesot par saviem vārdiem un rakstiem nekādu atbildīby, feini slēpjot savus īstos vārdus utt...laikam tas kas te visu laiku drukā, ir pa švaku atklāti rakstīt no sevis, nu tā jau protams nav liela māksla rakstīt visādas riebeklības un zinot ka par to nekas nebūs, jo neviens jau redz nezin kas to raksta ...nu tā turpināt

ч Ч 30.08.2011

Только полные крнтины живущие в этой стране станут платить налоги!удачи

M muri 01.09.2011

Vienmēr apbrīno cilvēki kas pērk apgērbus pa lēto un pec tam vēl sūdzās par to ka čeku nedod. Dior oriģinālā kosmētika maksā dārgi, un ne 3, 5, 10 ls, to arī jāsaprot.

J jebal 01.09.2011

jebal, idiote! ja es pērku pa 3ls krekliņu, tad man nav tiesību čeku saņemt? hallo???

S sandra 01.09.2011

...skopais maksā divtik un pat desmit tik!

N nu nu 12.09.2011

jaa, par firmas neatvēršanu un tirgošanos par černo arī naksies samaksāt!