www.sudzibas.lv www.5x.lv Preces NEsaņemšana

www.5x.lv - Preces NEsaņemšana

Maigi izsakoties - smagi. Pasūtu preci, vēlos pārskaitīt naudiņu, bet nekā. Izrādās viņiem rēķinus raksta grāmatvede, kura parādās reizi nedēļā. Kā var tā strādāt? Pārdevēja saka - skaidrā maksājot varat saņemt uzreiz, izrakstīšot kvīti. Tas nozīmē, ka skaidrā naudā preču uzskaiti vispār neveic, paņem naudu un izraksta kvīti, kura, iespējams, nav pat reģistrēta VIDā. Beigu beigās sāk uzdot jautājumus kā veikts pasūtījums, kāds ir pasūtījuma numurs, kaut gan preci pasūtīju telefoniski un neviens pat nepacentās uzsūtīt apstiprinājumu uz epastu, paskaidrot iepirkšanās procesa skārtību utt.Uzmanieties, jo beigās arī Jums var sanākt nepatikšanas no VIDa, ja būsiet iegrāmatojuši kvīti, kura ir parasta papīra strēmele bez seguma!!!

U