www.sudzibas.lv Woow motors autoserviss Slikts serviss, krāpniecība. uzpūstas cenas pēc remonta. Rupja attieksme pret klientu.

Woow motors autoserviss - Slikts serviss, krāpniecība. uzpūstas cenas pēc remonta. Rupja attieksme pret klientu.

Atnācu nomainīt zobsiksnas komplektu, liekas, ka nomainījuši, lai gan ir liela jautājuma zīme. Atnācu paņemt mašīnu, tā bija klāta ar eļļu, turbīna salūza, pēc viņu teiktā. Labi labi. Tad rezultātā aizsērēja nevis turbīna, bet gan daļiņu filtrs un inžektori kļuva nelietojami. Nu labi. Es nāku pēc tam, kad viss ir salabots, un izrādās, ka man ir salūzis akumulators. Es paņēmu automašīnu un nomainīju akumulatoru, bet pēc pāris dienām automašīna vairs neieslēdzās, jo tā vairs nebija uzlādēta. Turklāt ģenerators kaut kā sabojājās. Tas ir neskatoties uz to, ka tikko atnācu nomainīt zobsiksnas komplektu, citu sūdzību vispār nebija, VISPĀR. Ahhh, nu par naudu nepamatoti uzpūš cenu zīmi pēc remonta, kad pirms remonta saka pavisam citu cenu. Pretīga attieksme pret klientiem. Viņi ir rupji un draud draugiem no policijas un tiesas. Viņi neizsniedz čekus. Kopumā viņiem nav nekādas atbildības.

D