Vilnis cakars - Juvelieris

Tautieshi,ludzu neuzticaties Vilnim Cakaram. Krapnieks lielos apmeros. Panjem naudu,zeltu,dargakmenjus un nodzer tos, uz sho momentu vinsh ir apkrapis aptuveni 6000 ls apmera. Ir uzsakti tiesas darbi, bet VIlnis Cakars turpina stradat un krapt cilvekus. Panjem no Jums materialus un atdod citiem kam ir parada,ta veidojot kjedes reakciju. Ka meistars vinsh ir nodzeris savu talantu,rokas tric, nevar akmenjus ielikt.
Darbojas pa visu Latvijas teritoriju, ne tikai Jelgava,dobele,tukuma,olaine.

Neuzticaties......

N

A Aija222 08.04.2012

A Tev pats uzvārds jau sākotnēji neko neizteica, cik es noprotu...:D :D

N niki69 09.04.2012

Nu principa cilveks jau nav vainigs, ka vinjam tads uzvards. Shini gadijuma protams tas ir diezgan amizanti...bet jatev bus uzvards mulkje, tad principa visiem vajadzetu tevi par mulkji uzskatit?!

V viena 18.08.2012

Viņš tagad taisās darboties Tukumā vai Kandavā, tā kā var satikt, ja kādam vajag!