viesi - viesi

PIekrītu, tam, ka tik tiešām ir daudz viesi, kas vienkārši neciena viesu māju saimniekus un no sevis nez ko iedomājas. Tāpēc abrakadabra, viesu mājām vajag organizēt savu tīklu un sūdzību lapu par klientiem, lai tie sāk prasties ar.

A Anonims 19.01.2011

Varam jau tepat izkratīt sirdi

E Eseseseseseses 19.01.2011

Tu jeedziigi savu suudziibu izklaastiit vari!?
Primitiivaa valodaa uzrakstiiti 2 neko neizsakosi teikumi. Kaapeec publisko telpu aiznjemt, ja nav ko teikt!?
Ja veel liidz sim neesi sapratis, ka tavs bizness ir 90% gadiijumu sniegt pakalpojumus iereibusiem cilveekiem, kuri sii iemesla deelj uzvedas taa kaa normaali neuzvestos, tad varbuut ir laiks mainiit bizesa sfeeru. Ja nepatiik vaakt aiz cilveekiem, specializeejies tikai japanju un korejiesu viesu uznjemsanaa, runaa, ka vinji viesniicas numurinjus peec nedeeljas dziivosanas tajos atstaajot taadaa kaartiibaa, ka vispaar neesot iespeejams pateikt, vai kaads tur ir bijis vai ne...