Venspils br;ivdabas muzeja kafeinīca - apkalpošana

Zinot, ka Ventspils ir sakopta, skaista un burvīga pilsēta, mūsu kompānijai ir izdevies uzrauties uz ne pārāk laipnu apkalpošanu Ventspils brīvdabas muzeja kafejnīcā. Atbraukuši bijā diezgan liela kompānija 8. cilvēki. Uz jautājumu cik ilgi būs jāgaida, kundzīte lauzītā latviešu valodā atbildēja, ka viss būšot uzreiz, tikai lasis jāgaida 10 - 15 min. Nu labi, ēst gribas, cenas lētas, izklausās daudzsološi ātri. Paliksim. Pasūtījām 3 zupiņas, 1 karbonādi, 1 porciju ar kotletēm, vienus zirņus un 3 grūbu putras, 1 pankūkas un plus dzērieni. Zupiņas gaidījām 20. min. Tad tikai tika atnesti dzērieni. tad nu beidzot pēc kādas pusstundas sagaidījām karbonādi un kotletes un cietas mikrenē izkaltētas pankūkas. Bet tad nu bija jāpagaida vēl pus stunda un tika atnestas 2 porcijas grūbu putras, bet trešo mēs gaidījām vēl kādas 20. min.
Garastāvoklis bija sabojāts, bet pilnai laimei rēķinā arī bija uzrakstītas jau pavisam citas cenas, ne tās, kas norādītas cenrādī. Par dažiem desmitiem santīmu dārgāk. Tad nu mērs bija pilns un kad gājām skaidroties pār mums pārlija nelaipnību lietus krievu valodā. Ko nu mēs te esot iedomājušies tik daudz cilvēku, neesot jau mēs te vienīgie, bet mikroviļņu krāsns gan viņiem esot viena. Un kā nu mums neesot kauna te nākt un sūdzēties. Pilnai laimei krievu kundzīte mums atteicās izsist čeku, aparāts nestrādā. Tā nu pametām šo iestādi ar pauzēm ēduši, toties kārtīgi izlamāti un apšmaukti. Garastāvoklis sabojāts. Varbūt būtu vērts muzeja saimniekiem padomāt par jauniem īrniekiem kafejnīcas telpām, jo bojā jau kopējo priekšstatu par muzeju un pilsētu. Bet muzejā meitenes bija laipnas un atsaucīgas.

K

K kicha74 02.07.2012

Atvainojos par pieļauto kļūdu virsrakstā!!!