Veiksmes spēlē "Lielais jautājums" - Nezvaniet uz šo spēli

Zvanīju uz veiksmes spēli "Lielais jautājums", zināju kāda ir pareizā parunā.
Piezvanot pirmo reizi, pateica, ka esmu septītā zvanītāju. Katrs 10 zvanītājs ir veiksmīgais. Nodomāju, zvanīšu vēl, gan jau tikšu līdz 10, bet izrādījās, ka zvanot uzreiz pēc veiktā zvana es atkal biju tikai 5!
Interesanti operatori nemāk skaitīt!
Nezvaniet uz šo spēli, tā ir tikai naudas liela tēŗēšana, jo nokļūt līdz tam, ka būsi 10.tais ir bezcerīga.

Mamma 25.02.2009

Nu nedrikst tadas parraides radit bernu laika.

H hetera 25.02.2009

Nu jau gan mammit, Jūs runajat...un kad tad beidzas bērninu laiks???Dažs labs rakaris līdz pusnaktij virpuļo un vēl ar vienu aci paglūn, kad tad pa TV saksies tā erotika...Ne jau sīči mums noteiks, kad un ko skatīties un es brinos---kā bērns vispār var uz Lielo jautājumu zvanīt, ja tur no 18 tikai ?

Mamma 25.02.2009

Tagad tie naudas kaaseji bus ari sestdienaas.

Mamma 25.02.2009

Hetera laikam pati ir ta melnmataina raidijuma vaditaja, ja tik sparigi te izrunajas. vvvvvvvai...

S Santa 26.02.2009

Musu izvele spelet vai nespelet. Tie kas nespele ir gudri a tie kas spele nu kaa lai maigak pasaka... ;) Viedoklis gan ir smiekligs, cik nopratu, tu tagad 10 x pec kartas zvanisi un busi 10, muljkjibas, tapec jau iekrit tie visadie numurinji, ka idiotu ir daudz...

Mamma 26.02.2009

Es jau ar saprotu ka labak nezvanit, bet berni vel ir nenobriedusi. Vinjiem gruti saprast ka nauda no gaisa nebirst.

Z zance 26.02.2009

Nu bet kas vainīgs, ja nevar saviem bērniem iemācīt, ko drīkst un ko ne??? Neviens jau neliek zvanīt, un ja bērni neklausa, tā jau vairs nav LNT vaina!

Mamma 26.02.2009

IR jo maca berniem azartspeles!

L Loreta 26.02.2009

Pilnīgi piekrītu, ka tas nav piemērots ētera laiks ŠAI programmai. Vispār murgs.

Mamma 26.02.2009

Un sestdienas to tagad radis no12-13. Tani laika jabut bernu filmai, labai un pozitivai!

L Loreta 26.02.2009

Pēc tam porno palaižam, tad kriminālo dokumentālfilmu, nav ko siltumnīcas efektu saviem bērniem veidot

Uz to pusi velk!

Mamma 26.02.2009

Zinat es domaju tas raidims Degpunkta- tas jau ari ir tas kriminal dokumental, bet ja LNT zinjas saeimu rada - tas ir sleptais porno- tikai smuku pliku meitu vieta raada kaa tautu izgerbj.

H hetera 26.02.2009

Nu gan sasmeejos par to raidiijuma vadiitaaju...nu galiigi nebuutu slikti, ja vareetu kaadu raidiijumu vadiit...neesmu, neesmu taa melnmatainaa vadiitaaja, esmu cilveecinsh, kursh aktiivi piedalaas loterijaas un ljoti biezhi ko laimeeju:))))Un nekaadi neredzu iemeslu, lai nostaatos pret Lielo jautaajumu...:))Un arii man ir beerni, bet vinjus Lielais jautaajums neinteresee, vinji pieveershas raidiijumiem, kas domaati beerniem, nevis lauza savas mazaas galvinjas tur, kur nevajag...

Mamma 26.02.2009

Lai tev veicas Hetera, visi jau nevar but tik veiksmigi ka tu.Kaut gan man nekas nebutu preti ja tu dalju savas veiksmes atdotu man.

H hetera 26.02.2009

Man patiešām no sirds vēlējums mammai un arī visiem pārējiem----lai veicas!Naudiņas nekad nebūs par daudz un vēl šobrīd...:)))

S santa 26.02.2009

ticiet vairaak taadam bullshitam kaa taas laimes speeles :D

Mamma 27.02.2009

Tava VEIKSME tagad man apsolita Hetera.

K kikis 28.02.2009

kaut kaads murgs!!sho visu sarunu laiku raksta uz reekjinjiem!!Es zvaniiju, dabuuju 10-nieku, neko nedabuuju!!Iesaku labaak neuzkjerties uz sho murgu!!ABAS-KAZAS!!!

H hetera 28.02.2009

Nu, nu..nu jau aiziet pārāk nekorekti, kāpēc vainot raidījuma vadītajas, tas ir viņu darbs!