Valsts - valsts

Gribu sūdzēties par valsti, jo liekas ka mani atkal apkrāpj. Es maksāju nodokļus, bet man ir sajūta, ka pensijas man nebūs, ja arī būs tad tā būs nožēlojama, kā Vācijas pilsonis es katrā ziņā 2 reiz gadā uz Turciju atpūsties braukt nevarēšu. Kāpēc nebūs pensija - valsts saka ka es pats vainīgs, jo nepiemaksāju naudu 3 līmenī, taisnība neiemaksāju jo šiem līmeņiem neticu īsti. Ja paņemšukredītu, atmaksāšu bankai 2x vairāk naudas, tas būs likumīgi un pareizi. Ja es saslimšu man liekas tas visiem būs vienalgi, cilvēki kas saslimst ar vēzi rukājot šajā valstī par 300 Ls mēnesī laikam nomirst visi. Saslimt te ir lielas iespējas jo dzīve ir stresaina te drīzāk brīnums būs ja cilvēki nesaslims. un kāds ir rezultāts - cilvēks nodzīvo savu mūžu maksā komunālos, nodokļus sociālo un iedzīv.ienākuma, veikalā maksā PVN, akcīzi, rukā piecas dienas nedēļā bez atvaļinājuma saņem 300 tad saslimst ar vēzi un tad staru terapija, un tad viņš nomirst. Valsts saka - viss kārtībā, tā arī vajag, viņš laikam tomēr izpildīja likumus un MK noteikumus. un pārējie rukās tālāk. skumji.

A ARNISS 28.03.2013

Piedāvāju iet pārbaudīties uz C-hepatītu.

Smile900 28.03.2013

Pilnīgi piekrītu.
Valsts ir liberāli - nacistiski noskaņota represīvi noziedzīga institūcija - mans subjektīvais viedoklis. No pilsoņiem ir vajadzīgi tikai nodokļi un bezierunu likumpaklausība, pārējais ir tikai ilūzija. Visas daudzmaz aktīvas personības spiestas piedalīties netīrā spēlē bandinieku lomā. Un jā, saslimstot mēs izjūtam kas mūs gaida nākotnē ja izveseļoties neizdosies. Ne velti esam pasaules pašnāvību topā.

Psihs 28.03.2013

Arī mani, pirms zināma laika, sāka vajāt līdzīgas domas.
Tagad maksāju nodokļus Karalienei un nu varu cerēt arī uz pensiju, ja tik ilgi novilkšu :)
Jo katram jau tur augšā savs ščočiks ir, un nevar jau zināt, kad tas tiks izslēgts...

Ausainītis 28.03.2013

Ko jūs cepaties? Jau sen ir nolemts, ka Latvijā paliks vien 500 bagātnieku ģimenes.