www.sudzibas.lv Valsts policija PASVALDIBAS Policiste SANITA

Valsts Policija - PASVALDIBAS Policiste SANITA

Gribu pastastit par RIGAS pasvaldibas policijas Kurzemes rajona parvaldes darbinieci SANITU,kura arpus darba laika dara tadas lietas,ka tik tiesam nevar noticet ,ka sis cilveks ir policijas darbinieks!Si gada nakti no8 uz9..martu,vina pie savas majas ilguciema,motoru iela lika savam viram sasist sievieti,kura piezvanija pie vinas dzivokla durvim un atnemt vinai sominu,kura bija dokumenti!Kad sasista sieviete izsauca policiju,tad dzivokli neviens netaisija durvis ara,tad atbrauca atra palidziba,un Sanita redzot to pa logu izgaja ara un pateica ka neviens neko nesita un neka tamlidziga nebija,ka sieviete pati nokrita un sasitas,bet sominu pazaudeja,jo bija alkohola reibuma.Sieviete iesniegumu nerakstija un ta viss ari palika,bet no rita piezvanija setnieks un teica ,ka atrada sominu ar dokumentiem,laikam SANITA domaja ka somina ir nauda vai nu mobiais,bet ta ka bija tikai dokumenti,izmeta sominu ara! PALDIES ,KA DOKUMENTI PALIKA UZ VIETAS!Vot kads cilveks strada policija!Kur tik prieksnieciba skatas!TADAS POLICISTES IR JATIESA UN CIETUMA JASEDINA!

Ausainītis 12.03.2012

Izskatās pēc apmelošanas un rēķinu kārtošanas.

A aga 12.03.2012

Izlasi savu tekstu. Pirmajā daļā var saprast, ka sieviete piezvanīja pie durvīm un atņēma somiņu, bet otrajā daļā jau, ka piezvanīja pie durvīm un viņai atņēma somiņu (tas ir dīvaini). Kautkas te neštimmē! Un ja šis viss ir taisnība, tad muļķe, ka neuzrakstīja iesniegumu!