www.sudzibas.lv Valsts policija Atteicas izmeklēt ielaušanos pa durvīm dzīvoklī

Valsts Policija - Atteicas izmeklēt ielaušanos pa durvīm dzīvoklī

Atteicas izmeklēt ielaušanos pa durvīm dzīvoklī uz maznozīmīgo bojājumu pamāta. 11. Novembrī ap 12:30 manā dzīvoklī centās ielauzties divi nepazīstamie cilvēki. Viens sita ar kāju, otrs uzrunāja lai es iznāktu ārā parunāt, ir pat bildes ka tie divi izskatās un informācija ar kādam mašīnām viņi bija atbraukuši, vienu pat var saskatīt bilde, bet diemžēl numurs nav redzams. Ir pat informācija ka tie ir divi bijuši Olaines cietuma ieslodzītie un visticamāk ka viņi bija atbraukuši pie iepriekšējā dzīvokļa īpašnieka kurš arī ir bijis no turienes. Pēc visa notikuša ir palikušas sabojātas durvīs, par kurām es kādreiz samaksāju 340Eiro un pēc Valsts Policijas uzskatā tie ir maznozīmīgie bojājumi un sakara ar to lieta netiks izmeklēta.

05.01.2024