www.sudzibas.lv Va Denta Nehigēniski

Va Denta - Nehigēniski

Manam pratam neaptverami, kā var savienot zobu labošanu un t.t. ar dzīvnieka(suņa) atrašanos prakses vietā?Pati zobarste ar šerpa, nemīlīga.
Neiešu vairs.

R

K kuuka 04.10.2011

man arī iveta nepatiik, pārāk iedomīga...

D Dfghllffndkdkd 11.07.2016

Эта собака чище чем ваш рот????

J Jānis 05.10.2011

paldies par komentāru!!! neciešu nelaipnus pakalpojumu sniedzējus, kam tādam apkalpojošajā sfērā NEKAD nav pamata
Lūk tagad lai mācās un izjūt, ko raksta cilvēki, kad nespēj korekti laipni un iejūtīgi apkalpot pacientus šī iedomīgā Iveta !!
Noteikti neiešu

M Meri 06.10.2011

Man ar nepatika, ka zobārte vairāk velta uzmanību savam sunim, nekā pacientam. Kā arī nelaipnā, augstprātīgā attieksme.

Z zhurkuleens 16.05.2016

Gadiem jau apmeklēju šo zobārstu, esmu apmierināta. Pati kādreiz biju zobu tehniķe un zinu, cik rūpīgi viņa strādā, tāpēc esmu izvēlējusies tieši viņu. Jā, varbūt kaut kur šerpa, bet man tas netraucē. Darbu viņa izdara perfekti. Ir arī suns darbā bijis, bet man pat patika, vismaz novērš uzmanību no urbšanas. Paskatieties, kā ir ārzemēs (tur pat ar vācu aitu suni var iet uz lielveikalu). Katrs jau izvēlās pats, pie kā iet vai neiet. Lieliska daktere!