Urologs Mihails Meniss - Slikta apkalpošana

Pašā pirmajā vizītē, biju pie daktera likās ka viss normāli, dakteris vaicāja, kas pa problēmu, izstāstīju, nozīmēja analīzes un kompi, izrakstīja zāles, biju atnācis ar sūdzību par sāpēm kreisajā sēkliniekā pie smagumu celšanas, pēc otrās vizītes uztaisīju analīzes aizgāju uz kompi, viss kārtībā tās tabletes sāku dzert pec pāris dienām viņas dzerot parādījās pumpas jeb tādi kā izsitumi uz dzimumlocekļa galviņas, ierodoties nākamajā vizītē, dakterim saku, ka man no tām zālēm tāda lieta, viņš atbild jā tā varētu būt viņam ir iespējamas blaknes, ko nozīmē varētu būt? Varbūt cilvēku pabridinat par tādām un pajautāt vai ir uz ko alerģija vai nē pirms izraksta medikamentus, rīcība ļoti neprofesionāla, nodomāju vairs tur neiešu bet tā sanaca ka vajadzēja ta jau bija 3 vizīte pēc kāda laika ierodoties ar sūdzību par apsārtumu un niezi dzimumlocekļa galviņā, izstāstīju savu problēmu, uz ko dakteris noklausījās nekādus komentārus nesniedza biju kabineta apmeram 3minutes dakterim iezvanas telefons un viņš nemaz neliekoties traucēts, smejas un zviedz pa telefonu, haaloo? Es esmu kur atnācis? Tiešām pret pacientu nevar izrādīt cieņu un interesi, es saprotu ja zvans svarīgs bet izklausījās ka vienkārši smejas par kaut ko ko stāsta otrs, tā viņš nozviedza minūtes 10 un beigās pasaka uztaisisi analizes, ko? Es atnacu apsedos lai tu man izrakstītu nozimejumu uz analīzēm? Pat nepaskatoties kāda ir problēma, izskatās ka viņam pat savs darbs vairāk neinteresē tikai atnāc 40eiro un tinies, vienīgais ko no šī daktera ieguvu ir zaraza ko viņš man pielaida ar savām tabletēm, kura šad tad uzrodas un tad atkal jāsmere smēre lai viņas pazustu, tiešām neprofesionāla attieksme pret darbu un pacientu, nevienam neiesaku šo urologu!

B