www.sudzibas.lv Unimarine spa tiek liegts apmeklejums

Unimarine spa - tiek liegts apmeklejums

Unimarine Spa ir abonomenti konkretam apmeklejuma skaitam ierobezotaa laika periodaa. Ja paiet sHis periods un nav paspeets visas reizes izmantot- TAD IEKSJAA VAIRS NELAIZ !!!... biju Loti sarugtinaata kad savu pedejo apmekleejuma reizi no apmaksaataa abonementa nespeeju vairs izmantot ... Jo kad ierados - tad meitene resepsijaa vienkarshi mani atshuva - jo paaris dienas kaa abonementa apmekleejuma datums bija garaam !!!! Protams - ne jau apzinaati gaaju zinadama ka datums garaam - bet nu nav iepeejams visaadu kompliceetu dzives situaaciju deel - tureet gavaa visus datumus ..... Jebkuraa gadiijumaa - naudu no maniim dabuujushi vinji tak BIJA - vai gruuti mani ielaist bija ieksjaa neskatoties ka tikai dazas dienas nokaveeju to abonementa pedejo datuminju !?Kapeec - taada principialitaate un pedantisms ? Tas viss apmaksaats taapat jau bija un mana neieklaushanass datumaa apmekleto tautas daudzumu ipashi neizmainiitu .... taapat tur drusku patuksj no riitiem ! Peec shii gadijuma - VAIRS NEVEELOS TUR PIRKT ABONEMENTUS ... UN STIPRI SHAUBOS - VAI VAIRS IESHU ......

W

L lilly 03.09.2014

Haha, pati vainiga, un vel sudzas! Ok, neparedzets gadijums, tad var piezvanit laicigi un visu sarunat, nevis kad jau beidzies termins :) Tas lidzinas tam, kad noperc pienu un nepaspeji izlietot lidz termina beigam, neviens nenes vinu atpakal uz veikalu ar sudzibu ka aizmirsis par datumu :D noteikumi visiem ir vienadi :)

T trakotais 08.09.2014

Patiešām smieklīgs stāsts :) Es aizmirsu, bet Jūs vainīgi. Vairāk pie Jums neiešu, savādāk es atkal aizmirsīšu :D