www.sudzibas.lv TvNet Sūdzība par TvNet krāpšana

TvNet - Sūdzība par TvNet krāpšana

Neuzķeraties - TvNet māna cilvēkus. Reklamē brīnumlīdzekli - pretgrumbu krēmu Lefery, kas tev nevis palīdzēs tikt vaļā no grumbiņām, bet gan palidzēs tikt pie jaunām pumpiņām - Tādam vajadzēja būt viņu sauklim. Visa informācija reklāmas materiālā un mājaslapā ir tikai un vienīgi TvNEt pašisdomājus un meli, visi attēli arī zagti, cilvēki ar tādiem vārdiem nemaz neeksistē. Reklāmraksts no kura jāzumanās šeit: http://apollo.tvnet.lv/zinas/vairs-nekadu-grumbu-sievietes-rekomende-metodi-kas-4-nedelas-likvide-96-novecosanas-pazimju/703756

I

J jeva 15.09.2015

Piekrītu ši ir krāpšana, krēma tilpums bija supper mazs, ne par ko sanāca samaksāt tos 60 EUR. Reklāmā viss tik smuki izskatījās, rakstīts, ka efekts arī būs ātrs, bet istenībā nekāds. Par laimi nekādu papildus izsitumu, pumpu no krema nebija, bet jēga maksāt tos 60 EUR arī nebija. Mēģināju vēl spiest uz to naudas atdtošanas garantiju, bet nekā. Nevins nekur neatbild un nevar arī saprast uz kurieni tad to krēmu atpakaļ sūtīt - iepakojums tā pat jau ir tukšs - priekš, kam viņiem vispār viņu atpakaļ vajag, lai pārskaita naudu tā pat. Rakstīju arī patērētāju aizsardzības centram un vēljoprojām nekādas atbildes, liekas ko viņiem vispār viss vienalga. Un pats TvNet jau arī nav labāks - iesaka saviem lasītājiem, kā ātri un bezjēdzīgi iztērēt naudu

L lielais2010 23.10.2017
melo

Tvnet.lv gribu sūdzēties par tvnet un delfi.
Viņi atklāti melo savos rakstos. Tie nav atsevišķi gadījumi. Nu pilnigi pretīgi lasīt sos rakstus. Neviens neierobezo vārda brīvību, bet melus gan vajadzetu. Jautajums redaktoram, cik ilgi?

A Antons Liepa 31.03.2022

Man ir adblock un TVnet tas neapmierina,grib lai abonēju bezreklāmu abonimentu, veiksmi jums naivie, es esmu pārāk cool ! Jūs tā pēdējos lasītājus pazaudēsiet mērgļi !