Pēdējie jautājumi

Noderīga informācija

Pēdējie komentāri

(Pirms 1 stundas 46 minūtēm)
VID
(Pirms 9 stundām 1 minūtes)
autoserviss ciemupē
(Pirms 9 stundām 3 minūtēm)
Auto Plus
(Pirms 9 stundām 6 minūtēm)
Autofavorits
(Pirms 9 stundām 12 minūtēm)
Saņukas I. zobārstniecības prakse
(Pirms 9 stundām 22 minūtēm)
veikals MAXIMA
(Pirms 12 stundām 32 minūtēm)
Interneta veikals 220
(Pirms 13 stundām 29 minūtēm)
Nescafe 3 in 1
(Pirms 15 stundām 33 minūtēm)
MP Latvija, skaistuma centrs 24K
(Pirms 16 stundām 45 minūtēm)
Vienkārši cilvēki

173PII (2)
Tele2 (1)
Drogas (1)
MEGO (1)

Sūdzība par tukuma ginekoloģijas privātprakse

Lasīt visas sūdzības par tukuma ginekoloģijas privātprakse

tukuma ginekoloģijas privātprakse

Publicēja: KITY nosūtīt e-pastu Dec 16, 2008
DR. Kurme
Informācija par kompāniju:
tukuma ginekoloģijas privātprakse
Tukums, Tukuma rajons
raudas iela6
gribētu pasūdzēties pa šo saucamo dakterīti... Ja viņa, man kā nu jau bijušajai grūtniecei, var ar mierīgu sirdi paziņot- vai nu šprices, vai tu to bērnu neiznēsāsi- ja būs spontānais tad nebļauj!! nu, negāju uz tām potēm, kad aizgāju uz ikmēneša apskati- ieraugot mani skaidri dzirdami noteica:"Es šo kazu ne;nemš, ja gribi tieci pati ar viņu galā!" tā nokļuvu pie citas, un ļoti burvīgas ginekoloģītes...
nav jau vienīgā reize kad pacientiem dzirdot aprunā kādas personas problēmu, un ja tu ārpusē ir kāds kas viņu pazīst????

Lasīt komentārus Veselība / Medicīna

Komentāri

nu tā ir, cik zinu, arī mana sieva nomainīja šo dakteri pret citas... ja jau ar necieņu izturās pret pacientiem, tad viņai nav tur ko darīt???
Komentēja: Dec 19, 2008
zinu, zinu

Es savukārt par šo ārsti nevaru sūdzēties it ne maz... Paliku stāvoklī un uzskaitē gāju pieteikties tieši pie šīs ārstes... Kā no pirmās dienas, tā līdz šai dienai man nav bijusi nekāda aizķeršanās... Attieksme ir ļoti laba un pozitīva... Un man jau liekas, ka nozīme ir arī tam kā klients pats uzvedas un kāda ir attieksme... Lai nu kā bet man šī ārste patīk...
Komentēja: Mar 17, 2009
Evita

Es arii nesuudzos, man vina patiik kaa aarste. Jaa, vina ir tiesa un visu arii saka. Vinai jau jaabriidina ir, bet taa apsaukaasana. Nav gadiijies dzirdeet. Man skiet, vina ir laipna un pieklaajiiga, uz ielas arii sasveicinamies.
Man vieniigi nepatiik, ka caur durviim visu var labi dzirdeet, kad vina ar pacientiem runaa. Nav patiikami pacientei un aarpusee seedosiem arii nav patiikami klausiities citu probleemaas.
Komentēja: Oct 3, 2009 Kristiine nosūtīt e-pastu

Aizbegi pec 5 minutem no viņas, kad viņa atļavas izteikt domu kad mans berns varetu piedzimst kroplis, idiote viņa.Tukumniekiem ieteiktu dr.Sarguna, tiešam laba!
Komentēja: Oct 13, 2009
anonims

sorry-aizbegu
Komentēja: Oct 13, 2009
anonims

Kurme un Andersone - šīs abas dāmas es pat pie dzīvniekiem nelaistu. Aukstas, nelaipnas un neiejūtīgas. Detaļās neiedziļināšos.
Komentēja: Oct 13, 2009 Sole-mio nosūtīt e-pastu

Man del tas andersones berns vedera nomira.Pirms tam saprata ka sastradajusi sudus meginaja tikt vala no manis.Aizgaju pie citas, bet bija jau par velu...Vinai ta masina ari ir ragana tada pati ka vina.Lamajas, bet es ari palamajos preti pirms iesanas prom..ha..ha..haaaa.Kurme ari nav labaka, dzemdibu laika savus nagus man vedera ielaida, tadas svikas palika..Vinas tur ir nerkomanes...Neriktigas, atstaj cilvekam traumu uz muzu...
Komentēja: Oct 16, 2009 Xxxxx nosūtīt e-pastu

Un lai tiktu vala no atbildibas vinas nolama un tad liek parakstit papirus, ka nonem no sevis atbildibu par to ko pasas sastradajusas.Mani lidz asaram noveda..Gudras maitas
Komentēja: Oct 16, 2009 Xxxxx nosūtīt e-pastu

tĀ MĀSIŅA IR VISPĀR KATASTROFA. Kāpēc tik ļauniem cilvēkiem atļauj strādāt medicīnā???????????
Arī daktere Kurme ir konveijeru mašīna, to jau runā pus Tukums! Lopu kautuvē vieta!
Komentēja: Jan 12, 2010
agnese

Tik neiejūtīgu, vienaldzīgu un venkārši pretīgu attieksmi, kā no Laimas Sargunas un Santas Kurmes Jūs nesagaidīsiet ne no vienas citas ārstes - to apgalvo daudzi tukumnieki, meitenes speciāli brauc pie citu pilsētu ginekoloģēm, lai tikai nebūtu jāiet pie viņām. Nauda ir vienīgais, kas ivņas interesē - ja maksāsiet, tad viss būs labi, ja nē, tad gan attieksme būs pretīga, gan medicīniskā puse cietīs...ka tik ātrāk atkratīties, pat lāgā neiedziļinoties...
Komentēja: Sep 9, 2010
Žanete

sveiki!es par DR kurmi neko sliktu nevaru teikt, man ļoti patīk vinas atieksme, pret mani un manu gaidošo mazuli, daktere super//
Komentēja: Feb 27, 2011 Inga nosūtīt e-pastu

Nez, man par Andersoni neviena slikta vārda, eju tik pie viņas, ne reizi nav bijusi nelaipna vai riebīga attieksme :)
Komentēja: May 28, 2011 Mamma nosūtīt e-pastu

Piekrītu tām sievietēm, kuras saka, ka diemžēl daudz kas ir atkarīgs no pašiem pacientiem, no viņu attieksmes pret savu veselību un pret pašu ārstu.Diemžēl iecietība un cieņa kā īpašības jo īpaši pēdējos gados vairs nav mūsu tautas raksturīgākās iezīmes. Par pašu dakteri Kurmi varu teikt to pašu labāko.
Komentēja: Jun 28, 2011 Paciente nosūtīt e-pastu

Pašai ļoti nepatīk Dr Kurme Arī paziņas vairākas apgalvoja to pašu. Liek aizdomāties ka kautkas tur tomēr nav ar to dakterīti. Par Sargūnu neviena slikta vārdiņa nevaru pateikt.
Komentēja: Nov 21, 2011 Vita nosūtīt e-pastu

Visas sievietes, kas gājušas pie šīs tā saucamās dakterītes uzmanieties!!! Ja krūtī ir bumbulis saka ka viss pāries un būs kārtībā. Aizbraucot jau uz Rīgu pie speciālistiem tiek konstatēts vēzis. Tas ir normāli!!! Vai šī ārste ir gatava atbildēt par savu rīcību. Pat mierinošus vārdus vai atvainošanās netika sagaidīta, kas vainīgs tas bailīgs! Nožēlojams cilvēks. Cik vēl cilvēki tam visam ies cauri un attapsies šādā situācija, jo ārsts taču teika ka viss ir kātībā tās ir tikai iedomas.
Komentēja: Jun 12, 2012
medeja

Tieši Sarguna ir bezjutiga unauksta sieviete par dk.Kurmi tikai labakas atsauksmes.
Komentēja: Nov 20, 2012
aprilabrinums

manai māsai Santa Kurme grūtniecības laikā lika novājēt, jo 10 uzaudzēti kg esot par daudz-viņa arī ievēroja diētu līdz reibonim, likās, ka būs ok, jo viņa nometa vairākus kg, kaut gan reāli pati viņa tieva, liels bija tikai vēders...bet, kad māsa teica, ka viņai usg rāda, ka mazais ir ļoti liels un usg speciāliste saka, lai dr. Kurme vēlreiz nosūta uz usg pirms dzemdībām, jo, iespējams, būs vajadzīgs ķeizars, Kurme tik noņirdzās, nereaģēja arī uz to, ka māsa teica, ka mazais guļ ieslīpi...rezultatā-māsai bija kontrakcijas bez sāpēm, uz slimnīcu viņa aizbrauca tikai tad, kad jau bija pilns atvērums, uz dzemdību galda nomocījās gandrīz četras stundas un abi ar mazo knapi izdzīvoja, jo mazais bija milzigs, bet pati viņa maziņa (bērnam 4, 7 kg), bērns bija slīpguļā (par ko Kurmi māsa informēja, bet šij tak vienalga!) un viennozīmīgi bija nepieciešams ķeizars, ko vairs nevarēja veikt, jo bija pilns atvērums...bērnam dzemdību trauma-laizts pleciņš...bēdziet prom no tās maitas Kurmes, kamēr varat!!! Viņai ir atbilstošs uzvārsds-viņa ir totāli stulba un neiejūtīga! Tie komentāri, kas te atbalsta Kurmi, visdrīzāk ir viņas pašas rakstīti...
Komentēja: Mar 7, 2013
makrel

Iestajos ar sapem vedara tukuma slimnica, pienema mani dr.no liepajas .Vinam es varu pateikt lielu paldies par palidzibu un ka dakters idejals .Vina diagnoze bija draudos aborts, tas bija sezdien svedien vina dezura, pirmdien nomainijas pret dr Sarguni, atnaca masa ciemos un vina aizgaja pie dr sargunas pajautat kada ir riktigi mana kaite, nu tad ari sakas sausmu lietas dr sarguna sak masai no manis ara neko nedabusiet, masa piecelas atnaca pie manis un teica lai pati prasot kas ka .Protams piecelos aizgaju pirmais ko dr sarguna teica bija es tevi un tavu masu izmetisu pa logu ja mes daudz te uzdosim jautajumus un ka vina runa ar pacientiem rupjos vardos sausmas nu taka es ar klusu nestaveju devu preti, tad vina vedot mani uz ultrasonagrafu tik teica otrai meitenei ka man no tas ir jatiek vala...Un vina tur esot galva un jautajumus uzdotd vina !!!TAD MAN IR TADS JAUTAJUMS KUR IR VESELIBAS MINISTRIJA UN NEREDZ KAS NOTIEK TUKUMA SLIMNICA ...DR LAIMAI SARGUNEI IR VIETA PIE GOVIM UN ARI NE NEZINU KUR VINA VARETU STRADAT TIK NE AR CILVEKIE, SAUSMAS!!!
Komentēja: Jul 2, 2013
inese stola

Pārbaudiet pareizrakstību, pirms ievietojat komentāru
    Jūsu attieksme Piekrītu Neitrāls Nepiekrītu

Parole
    Kods
    Reģistrēties

Piereģistrēties

Apstiprināšanas vēstule tika nosūtīta uz norādīto e-pastu "".
    Lai apstiprinātu jūsu profilu lūdzu uzklikšķiniet uz e-pastā nodarīto linku.

Ja jūs neatradāt pie ienākošajam vēstulēm šo e-pastu, lūdzu pārbaudiet Spam kastīti.
    OK

Autorizācija

Parole
    Sūtīt     Atpakaļ
    Jūsu parole tika nosūtīta uz norādīto e-pastu. Autorizēties

Ienākt ar Facebook profilu

Ienākt ar Draugiem.lv profilu