Tukuma Ginekoloģijas Privātprakse - DR. Kurme

gribētu pasūdzēties pa šo saucamo dakterīti... Ja viņa, man kā nu jau bijušajai grūtniecei, var ar mierīgu sirdi paziņot- vai nu šprices, vai tu to bērnu neiznēsāsi- ja būs spontānais tad nebļauj!! nu, negāju uz tām potēm, kad aizgāju uz ikmēneša apskati- ieraugot mani skaidri dzirdami noteica:"Es šo kazu ne;nemš, ja gribi tieci pati ar viņu galā!" tā nokļuvu pie citas, un ļoti burvīgas ginekoloģītes... nav jau vienīgā reize kad pacientiem dzirdot aprunā kādas personas problēmu, un ja tu ārpusē ir kāds kas viņu pazīst????

U

D desiree 09.01.2017

Nupat gāju pie dakteres Kurmes. Absolūti nevienu sliktu vārdu nevarētu teikt par viņu. iejūtīga, liekas, ka ļoti zinoša, tiešām patīkama daktere, kurai interesēja mana labsajūta. pirms vajadzēja izlemt, pie kuras iet, lasīju atsauksmes un tomēr paklausīju savai iekšējai balsij, domāju, ka arī dzemdēšu tukumā...

L lsm 25.09.2017

Visas neativas sudzibas atbilst patisibai! Tādeļ un labi, ka sawus bērnus dzemdeju jurmala, man arī ieteica dzemdēt citur. Būtu tukuma dzimusi-būtu mirusi!

I Ieva Tjujuševa 01.01.2018

Par dr. Santu Kurmi es neko sliktu nevaru teikt... Man ir trīs bērni un visi ir Santas uzraudzībā bijuši un arī Santa ir bijusi klāt. Kad trešais bērniņš man pirmslaikus dzima Santa bija klāt tā kā bija 33nedēļās placentas atdalīšanās ar ļoti smagu asiņošanu Santa man un manai meitiņai izglāba dzīvību es mūžam šai dakterei būšu pateicīga... Un pēc ķeizara kad biju intesīvajā terapijā Santa nāca pie manis kaut gan tas viņai nebija jādara.