www.sudzibas.lv TRAKĀS CENAS Krāpj pircējus

TRAKĀS CENAS - Krāpj pircējus

Biju vakar iegājusi Mildas tirdziņā veikalā TRAKĀS CENAS lai pārliecinātos par viņu izreklamēto piedāvājumu - viss par 0.5-0.99 Ls - veikals absolūtais mēsls - tur viss samests kaudzēs un par 0.99 santīmi var iegādāt tikai vai nu absolūtos mēslus vai arī preces ko citos veikalos var iegādāties par to pašu cenu 2 vai 3 gabalus! Iesaku visiem turēties no tās "BEDRES" patālāk...

T

D Diāna 21.09.2010

Nu nezinu, vakardien iegāju un nopirku Loreal nagu laku pa 0.99 sant! nezinu, vai kaut kur citur par šitik lētu naudu varētu dabūt šādu nagu laku!

V Viks 22.09.2010

Vai tai lakai termiņš nav notecējis?

S Sabīne 22.09.2010

diez vai tu lielo feirī pudeli veikalā varēsi nopirkt par 0, 99. un nekam tur nav iztecējis termiņš

L loreal 22.09.2010

Vispār jau mēs nagu lakas tādam veikalam tirgojuši neesam - tā ka skaties, ka nagi nenoiet pēc lakošanas - mēs savu preci tirgojam tikai normālos tīklos - DROGAS, RIMI, MAXIMA, IKI, SUPERLATS, ELVI, TOP utt...

D Dīdī 22.09.2010

Tikai normālos veikalos :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Kopš kuriem laikiem SUPERLATS, MAXIMA un IKI ir normāli veikalu tīkli:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

K kristīne 22.09.2010

Loreal, kāpēc Jūs domājat, ka esat vienīgais izplatītājs Latvijā šai kosmētikai?
Un par veikalu man ir tikai labas atsauksmes :) ar termiņiem un precēm viss ir kārtībā

K Kanibals 22.09.2010

Pilnīgas muļķības.. Veikalā visas preces ir kvalitatīvas un ar ļoti izdevīgām cenām..
Iepērkos tur patstāvīgi. un par to, ka samests kaudzē, vispār smiekli nāk. Viss ir kārtīgi salikts plauktos.

A anna 23.09.2010

Ārprāc. Manuprāt šo būs uzrakstījis kāds konkurents. Ha, kas ir? Tavam veikalam zaudējumus rada šis veikals?..:D ha, ha..viss samests kaudzēs..es bieži iepērkos šinī veikalā, nekad nekas nav bijis samests kaudzēs, viss glīti sakārtots plauktos.Kā jau šeit daži komentētaji minēja, diez vai preces kuras var iegādāties Trakās Cenas veikalā, citos veikalos kāds varēs nopirkt par zemāku cenu, bet ja reiz tādas ir, lūdzu pasaki mums, es domāju mēs visi gribetu to zināt? ;) Kaut vai šeit pieminētā Loreal nagulaka? Nu, nu kur? Baigi gribētos redzet to veikalu..Un ar termiņiem viss ir vislabākajā kārtībā, nekad neviens termiņš nav bijis iztecējis. Godīgi sakot šī jau ir vienkārši veikala nomelnošana, manuprāt mums pircējiem būtu jāpasaka paldies ka šāds veikals pastāv, un mums latviešiem ir dota iespēja nopirkt tik labas preces par burvīgu un "neuzskrūvētu" cenu. Jauku dienu TRAKAA..;) Tev dikti atbilstošs niks..:D

T Trakas Cenas 23.09.2010

Es esmu īpašnieks veikala "Trakas Cenas". Tātad "TRAKAA" vispirms pateicoties daudz par publicitāti.
Ja jūs zināt, jebkura veikala, kas piedāvā lielāku vērtību, nekā mums, lūdzu, pastāstīt visiem par to, lai cilvēki varētu saņemt labākus piedāvājumus, nevis ieskrūvē ar mantkārīgs mazumtirgotājiem.

Mums jau ir bijusi visas valsts iestādes nākt un pārbaudīt visu mūsu produktiem. Mums bija "Veselības Inspeksija", "Vides Dienests", "Darba Inkspeksija" un divas valsts aģentūras nākt un pārbaudīt visu. Mēs pārdot tikai augstākās kvalitātes produktus, neviens produkts mūsu veikalā ir beidzies. Ja atrodat šo produktu, jūs esat laipni aicināti rakstīt sūdzību uz valsts aģentūrām vai lai to mūsu uzmanību.
Un L'Oreal mums nav pirkt no jums, un mēs nekad būs, jūsu vairumtirdzniecības cenas var vislabāk aprakstīta kā "izspiešana".
Pērkam L'Oreal tieši no Francijas.

Visi vērtīgs klientiem, pateicoties daudz par jūsu atbalstu. Mēs turpināsim sniegt Jums lielisku augstākās kvalitātes produktus par labāko iespējamo cenu. Mēs augsti novērtējam jūsu pasūtījuma un atbalstu

---------------------------------- -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

I am the owner of the store "Trakas Cenas". So "TRAKAA" first of all thanks a lot for the publicity.
If you know any store that offers better value than us, please tell everyone about it so people can get better deals and not screwed by greedy retailers.

We have already have had all state authorities come and inspect all our products. We had "Veselibas Inspeksija", "Vides Dienests", "Darba Inkspeksija" and two other state agencies come and check everything. We only sell top quality products, no product in our store is expired. If you find any such product, you are welcome to write a complaint to state agencies or bring it to our attention.
And L'Oreal we do not buy from you and we never will, your wholesale prices can be best described as "extortion".
We buy L'Oreal straight from France.

All valuable customers, thanks a lot for your support. We will continue to provide you with excellent top quality products at the best possible price. We highly appreciate your custom and support.

M maija 24.09.2010

Vai tik tas nav negodīgas konkurences triks??
Esmu šī uzņēmuma sadarbības partnere un no sirds iesaku katram, kam interesē NE-MAXIMAS krāšņumi, proti, īsto ražotāju produkti, kas paredzēti ir nevis babānu republikai, bet gan ES patērētājiem, kaut reizi iegriezties šai veikalā - brīnišķīgi.. Piemērs: Tommy Hilfiger body lotion par Ls 0.99 - ja kāds var piedāvat šo par mazāku cenu, un garantiju, ka tas nav "feiks" - ražots Polijā- tad laipni lūgti..

Lai veicas :)

E Es 27.09.2010

Sabīne 22-09-2010, fairy super netti lieo pudeli var nopirkt par 0, 69 sant...

G garaaugumasieviete 27.09.2010

Sveika! Tiek dibinats gara auguma sieviesu klubins, ludzu pievienojies jaunai, dinamiskai domu biedru grupai.
Veidosim šo grupu kopā.
Grupas biedriem ir paredzēti īpaši kopīgi izklaides pasākumi reisi mēnesī, kā arī ir paredzēti citi bonusi, piemēram kempinga īre Rīgā ar zemu 600 kv.metri par zemākām, īpašām cenām.

Ir arī vakanta šīs domu biedru grupas administrātores vieta.
Lūdzu, pievienojies te:

Lūdzu, pievienojies šai grupai, un aicini droši pievienoties citus!

Grupas nosaukums:
Gara auguma cilvēki Latvijā un citur pasaulē

G Gundega 27.09.2010

Kā var vispār ko tādu salīdzināt!!! Tas jau nav veikals, bet kambaris apmēram 10 kvadrātmetros. Intereses pēc apciemoju šo veikalu. Pārdevēja sēž uz ķebļa un čato telefonā, bet galvenais jau piedāvājums. Vai var salīdzināt bodeli, kur plauktos svilpo vējš un neviens pat necenšas tos sakārtot, ar pieminētajiem IKI, Maxima, Superlats... Tas ir ļoti muļķīgi!!! Neiepirkos un noteikti neiepirkšos šajās Trakajās cenās!!!

I ieva 27.09.2010

Vienmēr jau atradīsies kāds MŪŽĪGI neapmierinātais... Un varbūt tas vējš svilpo tādēļ, ka pircēji ir izpirkušidaudzas preces un tiek gaidīts nākamais pievedums... Par kārtību - tad jau laikam jāuzliek brilles pirms skatīties, jo plauktos viss ir glīti sakārtots.

Z ziņkārīgais 27.09.2010

Piekrītu Gundegai, pats biju iegājis šinī veikalā, jo interesē viss ar tirdzniecību saistītais. Ja veikalā ir prece - pēc skata maksimums 3 līdz 4 simti gabali, labākajā gadījumā, tad citiem konkurents jau nekādīgi šis veikals nevar būt, kā arī teksti, ka kāds speciāli ir ielicis šo ķengu, par nopietnu nevar uztvert, laikam gan iemesls meklējams citur. Lai jau viņi tirgojas. Cenas gan salīdzinoši nav nekādas zemās. Jau pieminētais Fairy ir gan Superlatā, gan Depo un daudz kur citur. Tas pats par Loreal un Maybelin kosmētika - jau labu laiku nav nekāds brīnums, ja cena ir lats un zemāk. Secinājums - nekas īpašs un speciālas apspriešanas vērts.

K Kristīne 28.09.2010

Es: Pirms izplatīt nepareizu informāciju Tev vajadzētu parliecināties par tā patiesumu Super Neto, Fairy pudele ir 750ml, bet Trakās cenas veikalā 1000ml, tā kā, muļķības esi pateikusi. Šodien gāju garām, domāju ieiešu Super netto, un salīzināju ar mājās esošo Fairy, kas ir no Trakajām cenam, un pie tam Super Netto tā ir cena ar atlaidi - tā kā meitenīt - pamosties.

D Dūda 28.09.2010

Gundega: Manuprāt Tev vispār nav nekādas sajēgas par tirdzniecību, Tu jau vari neeiet tanī veikalā, staigā vien tālāk uz saviem Rimi, Maximām, Iki un parējiem veikaliem, mēs gudrie iedzīvotāji, gan ietaupīsim un saņemsim pretī kvalitatīvu EU produkciju, nevis poļu sūdu ko pārdod Rimi un pārējos. ..;)

T Trakas Cenas 28.09.2010

Vēlreiz, veikala īpašnieks:
"Gundega", iespējams ka Jūs bijāt mūsu veikalā pagājušo nedēļu, kad veikals bija tukšs, tas tādēļ ka mūsu klienti ļoti strauji izpērk lietas, un mēs protams cenšamies piepildīt veikalu, bet diemžēl tas citreiz nesanāk tik ātri cik gribētos. Katru dienu, mūsu veikalā kā Jūs teicāt "kambarī", parasti darba dienās no 14:00 - 18:00 nav iespējams ieiet, jo tas ir pilns ar cilvēkiem. Cilvēki pat gaida pie veikala lai ieietu iekšā.

"Es" Supernetto Fairy pārdodas 750ml pudele par 69 santīmiem, tas nozīmē par 1 l fairy viņu cena ir 1, 09 santīmi, un tā pat nav viņu parastā cena, tā ir uz atlaidēm, pie mums 1l pudele, 0, 99 santīmi, tad nu varat salīdzināt, kur ir lētāk.

"Ziņkārīgais" mēs nevēlamies būt konkurenti nevienam, mums ir tikai viens mērķis - piedāvāt cilvēkiem, pašu labāko, par lētāko - iespējamo cenu. Un ja Jūs varat nopirkt kādā veikalā Maybeline Volume Express skropstu tušu par 0, 99 santīmiem, vai J&J Baby eļļu 300ml par 0, 99 santīmiem, vai Loreal nagu laku, lūpu krāsu par 0, 99 santīmiem, tad man prieks par Tevi - bet nekur Latvijā nevar nopirkt par tik zemu cenu šos produktus.

Un visiem, kuriem liekas ka mūsu veikals, nav izdevīgs, droši ejiet uz veikaliem, kuri Jums liekas izdevīgi, neviens Jums nespiež nākt uz mūsu veikalu. Bet pieminēšu vienu, pat daudzas preces, ko pārdodam veikalā, tiek izpārdodas pat pirms tās nokļūst veikala plauktos - un domāju ka tas jau daudz ko rāda.

Un par esošo sūdzību, tas ir acīmredzams ka kāds bija "ļoti" ieinteresēts lai mums "iegrieztu", pat papūlējās atrast veikala logo, mājaslapu u.t.t. Jebkurā gadījumā, liels paldies par reklāmu;)

Un visiem kas ir ieinteresēti mūsu veikalā, laipni lūgti Mildas Tirdziņā, pat lai tikai salīdzinātu tilpumus un cenas atsevišķiem produktiem, lai nav jāraksta muļķības šeit.

O olga 28.09.2010

Patiesībā tas veikals ir tukšs vienmēr un nav redzētas nekādas īpašās piegādes tāka īpašnieks var liet cik grib - nav tur nekādas jēgas no tiem visiem mēsliem, bet labas lietas tur nav vispār!

A anna 29.09.2010

Olga, vai tu tur visu laiku atrodies ka tā apgalvo? Veikals varbut dažreiz ir ārī tukšs, bet cilvēki tak ātri izpērk visu.
muļķīgi no Jūsu puses vispār viss šis ir. Jums tak ir iespēja tur nelīst, un neko nepirkt, bet ir daudz cilvēki kuri ir gudrāki par Jums, un izmanto izdevību lai ietaupītu, kas šajos laikos ir ļoti nepieciešams, turpiniet staigāt uz visiem saviem "iecienītajiem" veikalu tīkliem, un tērējiet vien tālāk lielās summas, kuras var trakajas cenās nopirkt pat par 3 riezes zemāku cenu. ha man pat smiekli nāk par jums, mums pircējiem tiek dota iespeja ietaupīt, bet vēl atrodas kāds kas to nenovērtē.