www.sudzibas.lv Topsale.lv internet veikals Krāpšana, slikts prēces

Topsale.lv internet veikals - Krāpšana, slikts prēces

Krāpnieki. Uzmanīgi. Nepieķer. Samaksājām 1500 € par garāžu 6x3 m 18 m2. Vietnē topsale.lv pēc 3 mēnešiem līdz ar pirmo sniegu nokrita jumts, saliecot visu rāmi, balstus, apšuvumu. Topsale.lv atbilde pēc mūsu pieprasījuma par radušos problēmu: "mēs jau esam jums piedāvājuši risinājumu šai situācijai. Ja jūs iesniegsiet mums rezerves daļu sarakstu, ka jums nepieciešams atjaunot garāžu, mēs esam gatavi kompensēt daļu no jūsu izmaksām. Ar cieņu, topsale.lv. Topsale.lv atbilde: sniedziet mums sarakstu ar garāžas liektajām daļām un mēs izskatīsim daļu no atlīdzības jums. Prece ļoti zemas kvalitātes! Pilnīga maldināšana! Neiekrīti topsale.lv viltībās tūlīt pārstāja krastīt caurules, kad uzzināja, ka jaunajā metāla garāžā ir 5cm sniega. “sniegs nav paredzēts, lai būtu uz garāžas jumta, ” topsale.lv atbildēja un pārstāja atbildēt uz telefona zvaniem. "garantijas krāpnieki. Uzmanīgi. Nepieķer.
Заплатили 1500€ за гараж 6х3 м 18м2. На сайте topsale.lv через 3 месяца с первым снегом крыша упала погнув весь каркас, опоры, обшивку. Ответ topsale.lv после нашего запроса о проблеме: "we already offered to you decision of this situation. If you provide to us spare parts list, that you you need to restore garage, we ready to compensate part of your costs.
Sincerely yours,
topsale.lv.
Ответ тоpsale.lv: дайте нам список погнутых частей гаража и мы рассмотрим часть компенсации вам. Товар очень низкого качества! Обман по полной! Не попадитесь на уловки topsale.lv трубки сразу перестали брать, как узнали что новый металлический гараж сложился 5см снега. "снег не предназначен, чтобы был на крыше гаража" - ответили topsale.lv и перестали брать трубки. "гарантии от ветра, зимы, снега в латвии на гараж не распространяется. Гарантии нет. " мы продаем их десятками, а упал только у вас-"ответ topsale.lv
итог: простоял 3 месяца до снега 5см. Заплатили 1500евро.
Мошенники. Осторожно. Не попадитесь.

R