www.sudzibas.lv Dmb Capital Krāpšana, algas neizmaksāšana

Dmb Capital - Krāpšana, algas neizmaksāšana

Lūdzams atsaukties ikvienu personu kura pēdējo
2 gadu (divu gadu) laikā ir materiāli cietusi un apkrāpta saistībā ar tālāk minēto personu vai kādu no firmām.
Dace Bramere, Facebook soctīklu platformā atrodama kā - Dace Bramer Uzija. SIA dmb Capital. SIA AMA Wood.
SIA AMA CUBE.
Ar sistemātiski maldinošu informāciju un nepatiesiem solījumiem tekstā norādītā persona vai firmas pārstāvji, strādniekus ievilina darbam uz vāciju. (saistībā ar Saules paneļu montāžu, bruģa ieklāšanu, jumta darbiem un koka karkasu māju montāžu)
darbiniekiem neteik izmaksāta alga, tiek patvaļīgi mainīta stundu likme, spiesti dzīvot komandējuma laikā antisanitāros apstākļos, neatbild uz telefona zvaniem un piekopj rupju, agresīvu komunikāciju. Jau agrāk šī persona tiek saistīta ar krāpnieciskām darbībām.
Ir iesniegts oficiāls kolektīvs iesniegums darba inspekcijā un piesaistīts jurists korektai izpildei.
Lūdzam komentāros pieteikties cietušajiem.
Palīdzēsim iesniegt jums kopprasības pielikumu darba inspekcijā.

B

H Huans 04.01.2024

Labdien! Ja tāda lieta ir un ne tikai.

H Huans 11.01.2024

Labdien! Sia dmb capital kopš atlaišanas nav izmaksājuši oktobra algu un aprēķinu. Atlaišanas datums 14.12.2023. Vienmēr izdomā un atsūta, ka viss samaksāts, bet pēc tam atsūta algas lapiņu kur vēl ir jāizmaksā. Un pārējiem darbiniekiem atsūta, ka ir parādā kompānijai par darba apģērbu. Jo līguma ir skaidri norādīts, ka nodrošinām.