TOP Partika - krāpšana

šodien kārtējo reizi mani apkrāpa pārdevēja Ārija top veikalā Muldavas ielā Dobelē. Šoreiz gan apkrāpa tikai par 1,01 eiro, iepriekšējo reizi pamanījās nokrāpt ap 3 eiro. Cik ilgi viņu vēl turēs darbā? Parasti pie viņas neiepērkos, uzreiz eju uz citu kasi vai stāvu un gaidu, kamēr atnāks kāda cita pārdevēja, bet šodien bija jāsteidzas, jo bija pusdienlaiks un citas kases nestrādāja. Apkrāpšanas faktu pamanīju mājās, pārbaudot čeku.

E

Kaut kas dīvains: Ārija "nabaga" Elitu regulāri krāpj, taču tā vietā, lai pārbaudītu visu uz vietas un pieķertu "ļauno" Āriju nozieguma vietā, uz karstām pēdām, Elita nez kāpēc šos "krāpšanas" faktus konstatē tikai mājās.

smejiesvesels 07.04.2017

Sviests, pārskaiti pie kases un ej pie veikala vadītājas! Izskatās ka Elitai ar Ariju vistu kaujas...:D

C critical thinker 07.04.2017

un kā vispār izpaužas 'apkrāpt'? naudu no kases aparāta viņa izņemt nevar.

C critical thinker 07.04.2017

nav jau viena kasiera veikals, ka viņai atvilktu. un kā tad tas darbotos? čekā taču ir iesista konkrēta prece