www.sudzibas.lv TOP Partika verdzības pazīmes pret pārdevējiem

AtrisinātaTOP Partika - verdzības pazīmes pret pārdevējiem

Ieviešot pudeļu nodošanas aparātu nav nodrošināts darbinieks,kas tur strādā,tas jādara pārdevējām ,kas neatbilst nekādiem noteikumiem.Pirmkārt jau apdraudot viņu veselību.Atbrauciet un pastrādājiet.Es ļoti šaubos vai par šo darbu tik smaksāts.BEZ TABU jau viesojās Liepajas top,laikam būs jāaicina arī uz Pāvilostu.Gribētu jau lai izlasa top priekšniecība.

26.09.2023

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Daina Araja 26.09.2023

Gaidu atbildi uz e pastu

D

S sannas 26.09.2023

Nevienā veikalā , (ne tikai top ) par to papildus nemaksā. Uzlikts kā pienākums un viss. Diemžēl... Arī darba stundas nav pagarinātas. Jātiek galā ar visu bez ierunām.

D Daina Araja 27.09.2023

Nu tad jaiet tālāk,par apkopējam jau uzlikts par pienākumu,tagat vēl tās puvekļainās pudeles,viņas nāk atpakaļ veikalā un mušiņu nenormāls mākonis pakaļ.

S sannas 27.09.2023

Tieši tā, antisanitārija augstākajā pakāpē, smaka un mušu mākoņi.

D Daina Araja 27.09.2023

Tik nezinu kur doties, TOP telefonus arī nekur nevar atrast.