TOP Partika - Apkalpošana

Sveiki! Nevienam neiesaku nakt iepirkties šaja veikala . Pardod sapuvušu gaļu , pardeveja kas tur strada izrada tadu sejas izteiksmi un runa ta ar cilvekiem itka atnaca nevis uz veikalu bet pie vinas majas . Agrak stradaja vina Forevors veikala tur bija tas pats . Pardeveju sauc Vika.

30.09.2023

RAMONA👀 30.09.2023

Par kuru Top ir runa?

V VavereA 30.09.2023

Sveiki! Cilvēks mīļo tak saņemies! Mājaslapā ir noradīts, ka LV ir 209 Top veikali. Vārds Vika ir pēc personvārdu datu bāzes ir 149 cilvēkiem Latvijā, un bieži arī esmu dzirdējis, ka Vika tiek izmantots kā iesauka.
Tev ir jānorāda konkrēta informācija - kur, kad un cikos ir noticis. Turklāt Tev nav jāgaida līdz kaut kādam sūdzību portālam, Tu vienmēr vari vērsties pie veikala vadītājas ar sūdzību. Un arī mājaslapā viņiem ir e-pasts uz kuru var rakstīts. Ir jābeidz dzert un jāsaņemas. Pieļauju, ka incidents nemaz nav noticis un viss ir izdomāts paša autora galvā.