Toms Fitingofs un Silvija Fitingofa - Bruģēšana.

Ja ir gribēšana pēc slikti uzlikta bruģīša,vai,ja gribat tikt vaļā no naudas,uzaiciniet uz labiekārtošanas darbiem Tomu un Silviju Fitingofus.Izmāna no pasūtītāja avansu,uzsāk darbus,pabeidz ar lielu piespiešanos (ja pabeidz)...Varētu ilgi turpināt. Absolūti nekompetenti bruģēšanas un labiekārtošanas darbos. Gadiem neizlabo savus brāķus un neatgriež naudas. Ir iespēja arī,ka apzog pasūtītāju.
Turieties pa gabalu no šīn pārīša.

P

K Krist333 06.11.2013

Pilnībā piekrītu! Pārgudra runāšana, neprasmīgs darbs, melošana un zagšana.
Īpaši to var attiecināt uz Silviju Fitingofu un viņas dēlu.

L labvēlis123 07.11.2013

Nu, ko beidzot kāds ir Jūs ir izcēlis saulītē. Grūti ir strādāt ar tādiem cilvēkiem, ticiet man es to esmu pamēģinājis(kopā pabijām). Ņem visu, kas nav piesiets, acis zib ne uz darbu, bet uz svešu mantu. No šitiem jāturas pa gabalu.

R rasistins 15.11.2013

Piekrītu.Diemžēl ir bijusi sadarbība.Nevaru nevienu labu vārdu pateikt par šiem "meistariem".Melo un krāpjas, objektā atrodas alkohola reibumā.Ja pasūtītājs kaut ko aizrāda, viņš uzreiz paliek par idiotu un neko nesaprot no bruģēšanas.Atrunas Tomam un Laurim ir vienmēr pa rokai.Lai tik nebūtu jālabo savi brāķi.Dod 2 gadu garantiju savam darbam, pilnīgas muļķības...Nevajaga nemaz nedēļu, lai parādītos viņu nekompetence un nemākulība.Krāpjas ar materiāliem.Paņem avansu, lai nopirktu materiālus, bet vēlāk izrādās, ka tie ņemti uz parāda un piegādātājs ilgi un dikti gaida savu naudiņu.Varētu vēl daudz ko piebilst, bet, cerams, ka arī ar šo pietiks, lai cilvēki uzmanītos.

L labvēlis123 19.11.2013

Jāmetas kopā un jāmeklē kur tie dižie firmači dzīvo.Gan jau vēl kautkas no zagtās mantas būs palicis vēl pie pašiem.

P parabellums 19.11.2013

Viņi dzīvo Sējā, pretī veikalam.

K Krist333 19.11.2013

Nu tad vajadzētu satikties un visiem kopā uzrakstīt iesniegumu policijai.

L labvēlis123 20.11.2013

Es jau pēc Silvijas kundzes draudiem biju policijā un iesniegumu uzrakstīju, ja pareizi sapratu neesmu jau vienīgais
kam viņi draud .Jāuzzin precīza adrese un šitās lietas jākārto savādāk.

R rasistins 20.11.2013

Jā, man arī draudēja.Es gan vēl tā īsti nesaprotu, par ko...Viņi man riktīgus mēslus sataisīja un tā vietā lai paši tos izēstu, sāka man draudēt ar fizisku izrēķināšanos.Es jau, protams to neņemu pārāk pie sirds, bet nav patīkami, kad kaut kādi salašņas spļaudās visapkārt.Nezinu, vai ir kāda jēga policijai kaut ko rakstīt, jo no tiem plukatām neko nepaņemsi...jo visa izkrāptā nauda un sazgtās lietas jau Fēniksam rīklē...Atliek cerēt tikai, ka cilvēki izsargāsies kontaktēties ar viņiem un nesastrādāsies.Tā viņi paši iznīks...

K Krist333 21.11.2013

Bijām aizbraukuši uz to pagastu.Tur visi, kam pajautā, viņus "'labi pazīst"'. Izrādās, ka viņu pamatnodarbošanās, ar ko paši lepojoties, ir veikalu, iestāžu un privātpersonu apzagšana.Īpaši aktīva Fitingofa ar vedeklu, dēlu un māsu.Pat mazgadīgos bērnus to apmācot.Regulāri lietojot alkoholu, arī pie stūres braucot.Toties atļaujoties citiem draudēt, aprunāt, apmelot, tēļojot pareizos taisnību meklētājus.Nelabvēlīga ģimenīte būtu maigi teikts, jo esot jau krimināla pagātne un tagadne.
Bijām, kur viņi dzīvo-tur nu var redzēt, ka tukšā no mūsu mājām nav braukuši, pilns ar sazagto. Mums vajag visiem kopā tur aizbraukt, tik jāpaņem kāda oficāla persona. Tādiem ir jāpasēž.

L labvēlis123 26.11.2013

Sveiki, izlasīju visus komentārus par šiem maigi sakot parazītiem un sapratu, ka klusēt nevar.Ja neviens neko nedarīs viņa tā arī turpinās jāt šo pasaulīti.Dīkdieņi un lupatlaši.Vai tad tai vecai vēl tā šūplāde stāv mutē, neviens nav paspējis pavirzī pa labi vai pa kreisi.Būs laiks aizbraukšu pafotografēt tos viņu uzkrājumus, turpat jau pie mājas stūri stāvēja.

P Peteeris 28.11.2013

njam zinu kur vini dzivo esmu ar visiem lasijis ogas brinubs kad neizspieda no vecakiem naudu par veiksmi
varetu visis savakties un aizied un saščiept vinai to tegudnu uz visiem laikiem pat varetu vinai to zokli izstaisnot pa labi un pa kreisi kaut kadi kretini vini ir...

P Peteeris 28.11.2013

Sveiki velreiz!
es ja jums par viniem pazinoju bet vajaga cisti savakties un tas lietinas savadak nokartot vnk lollll

L labvēlis123 06.12.2013

Biju caurbraucot iebraucis Siguldā, bija doma pa ceļam kaut ko uzkožamu paņemt Maximā, bet mīļie tur kasē priekšā sēž tā loha Laura debešķīgā lielveikalu apzadzēja, (viņa sieva).Man visa ēstgriba pārgāja. Kur tie darba devēji skatās, kad pieņem darbā. nu Maxima saturies-banda ir jau pie Jums.

K Krist333 08.12.2013

Tas noteikti jāpaziņo maxima vadībai, lai painteresējas-gan jau citos lielveikalos viņu vārdi figurē zagļu sarakstā, ja viss, ko te raksta, ko dzirdēju no cilvēkiem ir taisnība. Man Ķekavas maximas vadībā ir paziņa, pastāstīšu. Šie cilvēki( ja tā var saukt) laikam nemāk un viņu prāts neaptver, ka var dzīvot godīgi, mierīgi. Nožēlojamie.

L labvēlis123 09.12.2013

Šitie apdauzītie, neveiksminieki.Rīt ta grib visas ķieģeļgalvas.

R rasistins 01.01.2014

Turieties tālāk no viņiem un padodiet arī citiem ziņu. Izplatiet informāciju, lai vienreiz pārmācītu šitos ''kristālskaidros'' un ''godīgos'' darbarūķus.
Ļaudis, sargaties!

P parabellums 07.01.2014

''Uzaicinājumi uz tiesu

Datums: 23.02.2011
Izdevums: Latvijas Vēstnesis
Rubrika: Tiesā

SILVIJA FITINGOFA, dzim. 1957. gada 6. decembrī, pers. kods 061257-11576, tiek aicināta ierasties uz tiesas sēdi 2011. gada 11. aprīlī plkst. 10 Rīgas Vidzemes priekšpilsētas tiesā Rīgā, Abrenes ielā 3, 4.stāvā, 36.zālē, kā atbildētāja civillietā nr. C30-1529/2-2011.g. Jāņa B. prasībā pret Silviju Fitingofu par parāda piedziņu.''

Interesanti būtu uzzināt, vai tas puisis kaut ko dabūja arī no tās ''visnotaļ godīgās'' kundzes.

P pareizrakstība 21.01.2014

Sajmniēce pārdod 4. istabu dzīvokli, skajstā viēta. 15km. no Saulkrastiēm, 9. km. no Raganas. 45. km līdz Rīgaj. Siltumnīca, garāža, malkas šķūnis, piē mājas zemes gabaliņš dā rzam, kūtiņa, pagrabs. Zemes grāmata. Pakeša logi, dzelzs durvis, el. bojleris 100l., balona gāze, jotul krāsniņas. V ejkals, autobusa pietura 500. m.
Pilsēta, rajons: Rīgas rajons
26737044
cena
11000.00

P pareizrakstība 18.03.2014

Krāpnieki esot mainijuši uzturēšanās vietu.

P parabellums 24.03.2014

Gan atradīs.Viņu smaka iet viņiem pa priekšu.