www.sudzibas.lv Tīra Māja Nekvalitatīvs darbs

Tīra Māja - Nekvalitatīvs darbs

Neiesaku izvēlēties "Tīra māja" servisu, ja vēlaties iztīrīt matrača pārvalku!
Komunikācija ar "Tīra māja" ir ļoti laipna, bet darbs tiek paveikts ļoti nekvalitatīvi!
Sākumā meistars atbrauc uz māju un tīra matrača pārvalku uz vietas. Interesanti, ka pārvalks pat netiek noņemts no matrača! Līdz ar to arī matracis kļūst slapjš! Visa māja ir ķimikāliju piesmaržināta, tāpēc meistars iesaka uz nakti atstāt vaļā logu, lai izvēdinās un arī lai matrača pārvalks+ matracis izžūst. Skaidrs, ka pa nakti nekas tur neizvēdinās un matracis arī nevar izžūt! Turklāt neizžuvušais matracis no rīta izskatās 10x netīrāks nekā pirms tas tika sākts tīrīt! Nosūtīju uzņēmumam bildes, tad uzreiz, tai pašā dienā, atbrauca matrača pārvalkam pakaļ un aizveda tīrīt. Atveda nākamajā dienā un uz tā vēl joprojām bija pleķi, kas palikuši no pirmreizējās tīrīšanas, uz ko meistars tik noraustīja plecus! Turklāt matracis bija slapjš! Meistars teica, ka pēc stundas būs sauss un varēs uz tā gulēt, bet pat pēc 12stundām, tad vēl bija slapjš! Ārprāts! Nauda, laiks un nervi vējā! Jo neviens negrib samaksāt 50eur un dabūt pretī netīru un slapju matrača pārvalku!
Beigās aizvedu matrača pārvalku uz "tvaikonis". Tur man paskaidroja, ka šāds pārvalks žūst 1-2nedēļas! 1-2 nedēļas nevis 1-2 dienas, kā man centās ieskaidrot "tīra māja"!
Iesaku visiem uzreiz izmantot "tvaikoņa" servisu un aiztaupīt liekas galvas sāpes, jo tur viss tiek izdarīts perfekti!

D