TietoEnator SIA - Par iestādi

Vienkārši žēl darbiniekus, kuri ir spiesti strādāt tādā iestādē, kā GSSC. Jo vairākiem cilvēkiem šeit ir nācies saskārties gan ar vadītāju pazemojošo attieksmi, gan ar iebiedēšanu un psiholoģisko teroru. Tas, ko šajā vietā sauc par “izcilo personāla vadību”, praksē vairāk izpaužas kā intrīgu un melošanas politika, ciniskā cilvēku pazemošana un nevēlamo personu iznīdēšana ar pašiem zemiskākiem līdzekļiem. Vadītāji šeit ir fanātiski apsēsti ar personīgiem karjeras plāniem un (vienalga cik daudz un cik skaisti tie nerunātu) viņu uztverē “vēlamie” darbinieki vienmēr ir un paliek tāds apstulbināto “vergu” bars, kuru pašiem būtu vieglāk izmantot savu mērķu sasniegšanai. Un jo vairāk būs apstulbināti vai iebiedēti cilvēki, jo vieglāk būs ar tiem manipulēt. Tāpēc arī nav brīnums, ka saprātīgākie darbinieki agri vai vēlu pamet šo darbavietu, vai arī tiek vardarbīgi padzīti no tās. ”Visi dzīvnieki ir vienlīdzīgi, taču daži dzīvnieki ir vienlīdzīgāki par citiem.” (Dž. Orvels)

W

T Tieto darbinieks 30.11.2013

Reāli nesaprotu viņi sevi tik forši pozicione, bet reālitāte var salīdzīnāt ar skaisto ābolu, kurš iekšā nopuvis!!!
Agrāk es sapņoju tur strādāt pat bēns visu laiku nosaukumu Tieto teica, tagad sapratu ka tur vieta nav stīpriem civēkiem, ja viņi redzes, ka tu vari paīdīt citu esi abāks uzreiz atbrīvos.
Skumji, bet fakts.

T Tiesnesis 09.04.2016

Tas GSSC ir grāmatvežu ferma ar absolūti citu klimatu. Ja runa ir par IT, tad apstākļi ir par 180 grādiem pretēji - ideāli.