Tiesu izpildītāja - Ilze Zēberrga

Labdien.Vēršos pie Jums ventspilnieki, ar ļoti rūgtu pieredzi un necilvēcīgu izturēšanos no tiesu izpildītājas Ilzes Zēbergas. Esmu ļoti smagi slima, diemžēl savulaik neienāca prātā, ka pienāks diena, kad nevarēsim samaksāt aizdevumu bankā, nu lieta ir nodota piedziņai, nu ko darīt jāmaksā. Tā kā mans vīrs ir vienīgais pelnītājs un beidzot atradis labu darbu, tā šī cietsirdīgā sieviete uzreiz prasību darba devējam, lai ietur. Protams, kamēr ienākumi nebija lieli interese par piedziņu nebija. Nu ko mans vīrs mēģināja vienoties, par konkrētu samaksu, lai paliek kādi iztikas līdzekļi, jo mums ir divi nepilngadīgi bērni, sākumā it kā nu varbūt, labi, pēcāk nekādas informācijas, vīrs zvana, zvana, neviens neatbild ar lielām grūtībām sazvana, nu ko tad darām, šī briesmīgā sieviete sāk visādi ņirgāties par manu vīru, mol vai tad ar pāris simtiem nepietiek, protams pietiek, badā nosprāgt. Tā lūk, mans vīrs bija spiests aiziet no darba, jo nebija iespējams uzturēt ģimeni un izbraukāt uz darbu.

C Chelsey 06.06.2015

G ggggggggg 06.06.2015

Jautājums - kāpēc nemēģinājāt vienoties ar banku par kredīta atmaksu, nevis gaidījāt kamēr tiks iesaistīts tiesu izpildītājs???

Likumsargs 07.06.2015

Pastudējiet šo te:

N Nikorete 04.09.2018

Tā padauza ir pelnījusi lielas nepatikšanas.Viņa cilvēks bez izglītības kura kā jau visi pārējie LZTI ir radības bez izglītības un profesijas.Viņiem ir dabā tas kā zagt un līst citu makos.Tie čmo pelnījuši visi tiesas solu.Kaut gan jēgas nav ,jo atbalsta valsts.Savukārt tie atkal plēš visu no iedzīvotājiem.Nav brīnums ka visi mūk no šīs banānrepublikas .Vejoni - izslēgt gaismu neaizmirsti lidostā tikai.Savādāk nāksies pašam maksāt rēķinu,jo tautas nebūs kura maksās par Jyms visiem sivēniem!