www.sudzibas.lv Tava Tehnika Slikts serviss

Tava Tehnika - Slikts serviss

Iespaids sabojāts. Bija savulaik Rēzeknes veikalā pirktas preces uz vietas. Šoreiz pasūtīju internetā. Radinieki bija sūtījuši un sūtījumu saņēma ātri.
Sākumā viss labi. Uzreiz visu apmaksāju, lai jau laicīgi pako. Mājas lapā rakstīts, ka piegāde 5 - 7 dienas. Noteikti domāts darba dienas, bet labi. Gaidīju pasūtījumu, nekā nav... Sazinājos un man Saka, ka pasūtījuma piegāde plānota aptuveni vēl pēc nedēļas! Rezultātā es savu sūtījumu saņēmu pēc 2 nedēļām! Super serviss! Lai piegādātu preci uz omniva pakomātu 104 km attālumā, tava tehnika vajadzēja 14 dienas! Pat no Lietuvas sūtot preces atved 3-4 darba dienās. Īsti nebija skaidrs, kāpēc preci sūtīja no 104 km attālās Daugavpils nevis no 42 km attālās Rēzeknes.
Par budžeta klases preces kvalitāti neko sliktu nesaku, bet e-veikala piegāde noteikti ir jāpilnveido!