T Market

Decembrī iepirkos T Market veikalā uz Maskavas ielas, nopirku sālītu silķi, krabju nūjiņas....iesākumā mans dzīvesbiedrs saindējās ar silķi, pēc tam es ar krabju nūjiņām...Galvenās pazīmes - slikta dūša, sāp vēders, galva, augsta temperatūra...nākamā dienā temperatūra zem 36 grādiem....

I

J jjjjjjjjjjjjjjjj 16.03.2007

A par gripu neesi domaajusi?

F f 21.04.2007

nu eto dlja T Marketa ne novost,sto produkti porcennie!Castenko vizhu prosrocennij tovar na prilavke,pricem,odin raz videla,kak prodavwica vikladivala sir prosrocennij,delo bilo vecerom,narod s raboti bezit v magazin,sgrebut i prosrocennij tovar!Ja i sprosila u prodacwici,vi vidite,sto sir prosrocennij?A ona mne"Ne nravitsja,ne pokupajte!"Pricem i cena ne bila snizhena,ja bi porugalas tam,da s rebenkom grudnim bila!

A Asja 28.10.2007

ja dumaju eto ti podhvatila virus, kotoriji aktivizirovalsja pri potreblenii produktov, ne pervoj svezesti. Tak cto penjaj bolse na sebja, i smotri srok godnosti.