Sporta-Outlets" - Kreisie čeki

05.05.2013 veikalā Sporta-Outlets, Brīvības gatvē 200, iegādājos sporta krekliņu par 14 Ls. Veikalā piemērot viss likās labi, taču, par cik nodarbojos ar skriešanu, nepadomāju par to, ka apakšā ir jāvelk sporta krūšturis. Kad nolēmu krekliņu izmēģināt, izrādījās, ka tas ir nedaudz par mazu. Zvanīju uz veikalu, lai uzzinātu, kā varu preci samainīt uz lielāku. Man tika paziņots, ņemiet čeku, nāciet uz veikalu, samainīsim. Atradu čeku un devos uz veikalu. Un te nu bija, pērkot preci tai nebija klāt cenas, līdz ar to, preces kods tika ievadīts kases aparātā pēc citas preces koda. Pirkšanas brīdī tam uzmanību nepievērsu. Taču tagad, kad vajadzēja preci mainīt, kases aparātā parādījās prece, kuru nemaz neesmu iegādājusies. Tātad, 14 Ls ir izmesti vējā. Arī veikala vadītāja paziņoja, ka preci var apmainīt tikai 14 dienu laikā, kaut arī Latvijas likumdošana paredz savādāk. Tā nav pircēja vaina, ka veikalā tiek tirgota prece bez cenu zīmēm.
Ļaudis, ja iepērkaties šajā veikalā, brīdī, kad Jums tiek izsniegts čeks, lūdziet, lai kasiere Jums parāda, ka prece, kuras kods ir čekā, tiešām atbilst nopirktajai precei, lai gadījumā, ja kas ar to notiek, Jums arī netiek paziņots, ka prece neatbilst čekā norādītajam.
Un attiecībā uz apkalpošanu. Patreiz šajā veikalā ir pieņemtas jaunas pārdevējas, kurām labāk neko nejautāt. Preci nepārzina, pēc jautājuma atļaujas uzriet kā suns. Šis nav vienīgais veikals Latvijā, tādēļ, silti iesaku, dodaties uz citiem Outletiem.