Spins.lv - Krapšana

Izmantoju viņu piedāvato spēli Aviators. Saprotams, ka laimes spēle. Var gan zaudēt gan vinnēt, bet nu tādu krāpšanu es pirmo reizi redzu. Liec likmes bet tur nav iespējams laimēt neko, jebkura cita spēle ir labāka. Nemaz nemēģiniet un jo īpaši pie kompānijas spins.lv vispār neinteresē kleinti, lai meģinātu aizvērt muti, iedod 5 eiro bonusu. Izsmiekls. Ka aŗī nemaz nerunajot par faktu, ka klienti vispār neinteresē un necenšas noturēt. Klientu apkalpošanai saku, ka gribu dzēst profilu uz ko vispār nav reakcijas un vel uzrunā uz tu, kas viņi man tur draugi ir vai. Nenormali, nekad neizvēlieties šo kompaniju. Un tiek sūtīts viens un tas pats teksts uz riņķi.

S Spinmasters 22.11.2023

Ko var vēlēties no kompānijas kurai ir mīnusā peļņa uz gada beigām. Protams visiem online slot RPT nogriezts uz minimālo