www.sudzibas.lv Skropstas, A. Čaka iela 132, Evita Nekvalitatīva skropstu pieaudzēšana

Skropstas, A. Čaka iela 132, Evita - Nekvalitatīva skropstu pieaudzēšana

Mīļās meitenes, vēlējos jūs pabrīdināt par skropstu pieaudzēšanu pie Evitas A.Čaka ielā 132. Sludinājumu atradu portālā ss.lv. Zinu, ka riskanti, bet tikpat labi zinu, cik daudz meitenes veic superīgu darbu arī no mājām. Skropstas liku pirmo reizi. Jāsaka, ka turējās labi, taču, kad pēc 3 nedēļām gāju nomainīt skropstiņas (pie citas meistares), biju nepatīkami pārsteigta, ka katra otrā skropsta bija nogriezta. Meistare teica, ka kaut ko tādu redzot pirmo reizi. Man dabīgi esot taisnas skropstas, taču Evita pielikusi ļoti izliektas skropstiņas, tādēļ tās dabīgās skropstas, pie kurām nepielika mākslīgo, tika nogrieztas pie pašas ādas, lai nerēgotos ārā. Jāsaka, ka pirms skropstu pieaudzēšanas teicu, ka vēlos biezākas un nedaudz garākas par savām. Es saprotu, ka, iespējams, vajadzēja pirms tam izrunāt arī par izliekumu, taču, tā kā liku pirmo reizi, man nebija ne jausmas, ka man kaut ko tādu var izdarīt. Šobrīd ir uzliktas jaunas skropstiņas, nevienu nenogriežot, un turas uz tiem 2 mm, kas tur bija palikuši.. Atliek tikai gaidīt pāris mēnešus kamēr ataugs :)
Pamatā vēlējos pabrīdināt, ka šādi var gadīties un, ja tomēr ir vēlēšanās iet pie Evitas, noteikti izrunājiet šo jautājumu pirms skropstu pieaudzēšanas.

K

L Liene Bredaka 01.09.2013

Skaities, ka vispār paliksi bez skropstām!