www.sudzibas.lv Viadomi Sia Krāpšana no SIA Viadomi valdes locekļa puses

Viadomi Sia - Krāpšana no SIA Viadomi valdes locekļa puses

Man pieder nomas tiesības uz telpām pēc adreses Rīga, Lielvārdes iela136. Tur man bija kafejnīca Shashlick House. Es, ar savu paziņu Nataļju Ļvovu noslēdzu Patapinājuma Līgumu, lai viņas SIA Viadomi varētu atvērt kafejnīcu iznomātās telpās, izmantojot visu man piederošo kafejnīcas telpās. SIA Viadomi ilgu laiku neapmaksā nomas maksu, neapmaksā komunālreķinus. Es prasīju Nataļju Ļvovu atstāt telpas. Viņa atteicas. Es nosūtīju uz SIA Viadomi juridisko adresi, kas norādīts līgumā ierakstīto vestuli par līguma izbeigšanu. Pārbaudījāt aktuālo adresi Lursoft bāze, uzzināju, ka Sia Viadomi tagad atrodas citā adresē. Nosūtīju arī tur. Vēstules saņēmu atpakaļ. SIA Viadomi valdes loceklis Nataļja Ļvova teica ka neko nezin par vēstulēm, neatdod atslēgas, neatstāj telpas un neatdod manu kustamo īpašumu kas atrodas telpās.

A anse22 18.04.2024

Nevajag pities ar visadam Ukrainietem un problemas nebus!
Ja telpas ir jusu, jus esat ipašniece tad sauciet policiju, rakstiet iesniegumu kur problema?!