www.sudzibas.lv SIA "Rudzats" Par orgijam kas tur notiek!

SIA "Rudzats" - Par orgijam kas tur notiek!

Jus vispar zinat, kas notiek jusu uznemuma SIA "Rudzats"???atbrauciet uz vietas un apskatieties!Paskataties ka tiek izskiesta jusu nauda.turnormali strada tikai paris darbinieki.Atbrauciet un paskataties kadas draiskules darbojas jusu uznemuma!Lidz ar to jusu laba slava driz zudis!

R

T ToRebeka 14.08.2011

Ar ko tas Rudzāts nodarbojas? Par tādu nekas nav dzirdēts, kaut gan dzīvoju turpat kaimiņos. Ja tas ir publiskais nams, vajadzēs aizbraukt, papriecāties!

Z Zina 14.08.2011

Ta tik tiesam ir taisniba, jo es taja pagasta dzivoju!Un redzu kas tur notiek!

R Rubenis 14.08.2011

Oi kas par orgijam tur notiek! A jezus a jezus! Čakarējas takā tādi truši um trusenes!

S skals 14.08.2011

Jaa, dzīvoju blakus pagastā un kaut ko esmu dzirdējis, ja nemaldos, tad viss šis saistās ar tām slavenajām Jēkabpils "meitenēm"!Jautri gan!!!

D dziesma 14.08.2011

tiešām jautri!

N Nekādasjautrībasnav 14.08.2011

Izbraukāju Rudzātus krustām šķērsām, bet nekādas norādes neliecina, ka tur būtu kas līdzīgs publiskajam namam. Pāris sastaptās večiņas arī neko nemācēja paskaidrot, vien krustus mesdamas devās turpat netālu esošās baznīcas virzienā.

J jurchix 26.08.2011

Ehhh... Noteikti, ka kāda traktorista beibe ceļ trauksmi, jo čalis uz kādu citu met aci! :D Viss kā normālos laukos!

K karlis 28.08.2011

ā Āmurs 04.09.2011

Nu jaaa ! C mon kpc vajadzetu trolloties ? Dzivoju turpat netalu un nekadas sudzibas nav dzirdetas, viss notiek ka tam butu janotiek ! Nesaprotu kur var kko redzeet ko vinji tadu dariitu ? Visus kurus no vinjiem paziistu parasti stradaa liidz vakaram, nu tikai suns pagaidaam tikai rej bez jegas. Izstasti man to kuraa vieta un kur tiek izskiesta ta vinju nauda !!!???

P pipars 12.09.2011

AHUJEC...