Gints Pujiņš - Krāpnieks

Gints Pujiņš - lūdzu esiet uzmanīgi, šai personai nekādu robežu nav, skraida pa smilteni un draud visiem pēc kārtas, pēc tam, kad es policijā uzrakstīju iesniegumu viņš man draudēja, lai izņemu to nekavējoties savādāk atņems man visu. Kad otro reizi devos uz policiju, lai šo izstāstītu, uzzināju, ka viņam daudz šādas lietas.. Novēlu ikvienam neuzticēties šai personai un neatklāt lieku informāciju.

K Kristinezvane 26.04.2024

Šis jau ne tikai to vien dara. Zog pēc kārtas no visiem, melo, krāpjās, lauž mašīnas. Neticiet šai personai. Īpaša izmanība pensionāriem

K Kristyyy666 26.04.2024

Īpašu uzmanību pievērst aicinu pensionāriem, vai gados cilvēkiem, kuri paši dzīvo ārzemēs un kuriem ir īpašumi Latvijā, šis tips ar viltus pilnvarām to iegūs savā valdījumā, nesamaksājot ne kapeikas. Man šobrīd ir aktīva tiesvedība ar šo personu, un iegūstot vairāk informācijas es secināju ka šī nav vienīgā un ne pirmā Ginta Pujiņa karjera. Ir daudzi, kuriem nav radinieki šeit, tādēļ iesaku būt īpaši akurātiem un neiekrist viņa lamatas.
Latvija ir maza un daudzi jau runā par šo personu.. sargājiet sevi!