SIA Rīgas meži / SIA Rīgas dārzi un parki - Mobings, bosings

Pašreizējā vadība nodarbojas ar mobingu un bosingu. Masveidā atlaiž profesionālus darbiniekus. Iespējams domā, ka profesionāļi stāv rindā uz šiem darbiem. Un, tik pat labi varbūt iedomājas, ka ar B kategorijas tiesībām spēs profesionāli tikt galā ar apsaimniekot teritorijas (ziemā sniega tīrīšana, rudenī lapas, vasarā laistīšanas utt ). Visiem jaunajiem darbiniekiem sprauž batonus ausīs.

S sumup 29.09.2023

tas profesionalisms visiem zem astes.leetaak nemt jaunus gurkjus darbaa..pirmkaart straadaa aatraak kaa vecie kadri..nepukst par algas pielikumu..taads pats piemeers taxi..tagad bail kaapt taxi...visi profesionaalji aizgaaja..palika tik pensionaari .pats reiz braucu..pie stuures vecs vecuks..nu gadi 70+...visu cienju viiram par centiibu..nu bet nav taas reakcijas taadam shoferim vairs..uz mazdaarzinju aizlaist vinsh var.bet ne jau 12 stundas pies stuures.kaa tagad taxisti vergo.lai nopelnitu ko