www.sudzibas.lv SIA Rīgas ceļu būve bruģēšana un teritorijas labiekārtošana

SIA Rīgas ceļu būve - bruģēšana un teritorijas labiekārtošana

Noslēdzu līgumu par bruģēšanu un melnzemes izlīdzināšanu. Bruģi uzlika labi, bet "sijātu melnzemi" atveda pilnu ar stikliem, drātīm un māla lauskām. Kā noskaidroju šobrīd izved zemi no Biķernieku ielas gurķu siltumnīcām. Melnzeme netika pieblietēta. Iesēja zāli. Tagad es tik lasu stiklus pa malām, jo pa virsu iet nevar. Ar plikām kājām pa savu dārzu pastaigāties es laikam nekad nevarēšu. "Liels paldies" Rīgas ceļu būvei! Lūdzu nejaukt ar Rīgas ceļu pārvaldi!
Nevienai privātpersonai neiesaku sadarboties ar SIA Rīgas ceļu būvi!

I Imants 11.06.2009

Ha!
Es tur strādāju pirms kādiem trim gadiem {vasaras sezonas tikai}, nebrīnos kad nekas nav mainījies :} pirms trim gadiem tādu pašu melnzemi vedām ar stikliem un vēl dažām drazām!
Iesaku griesties tiesā, vinnēsi 100%, ir takš pierādījumi!!!

C celinieks 30.06.2009

1) Imant ej labot savus kapakmeņus :D :D
2) Domāju, domāj u ka jāpieprasa pavadzīmes... neuzskatu, ja nopirkuši melnzemi sliktu ka tā ir ceļinieku vaina!!!