www.sudzibas.lv SIA Lotoss-IMS Mānās ar cenām un rupji apkalpo

SIA Lotoss-IMS - Mānās ar cenām un rupji apkalpo

Lotoss-IMS kancelejas preces mūsu uzņēmums iegādājas jau vairāk kā gadu, līdz šim attieksme veikalā Elizabetes 45/47 nebija no vispretimnākošākajām, bet pieciest varēja, toties pēc šīs dienas sapratu ka tajā veikalā vairs kāju nesperšu.
Agrāk, kad apkalpoja puisis, nebija nekādu problēmu, bet jau ilgu laiku strādā viena slinka, iedomīga un rupja "kaza". - uzdodot jautājumu par preci neko nemāk atbildēt, tikai - lasi pats, skaties pats un uz turpmākiem jautājumiem seko klaja ignorēšana un stulbs smīns sejā. Jau kuro reizi veikalā cenas izliktas zemākas, bet čekā izsit lielākas. Ja iepērkaties tur, lūdzu esiet uzmanīgi! Pats šodien uzķēros un to pamanīju tikai, kad saņēmu čeku, bet kad prasīju lai atgriež starpību sekoja virkne attaisnojumu un atkal ignorēšana.
Nesaprotu, kāpēc vispār tiek pieņemti šādi darbinieki... Vai tiešām mūsu uzņēmums ir vienīgais pret kuru darbiniekiem tāda attieksme? Nu Jūs esat zaudējuši patstāvīgu klientu un zaudēsiet vēl citus, ja tajā veikalā nekas nemainīsieties ar attieksmi pret klientiem.

K

G Gijom 24.04.2018

Очень весело. Заказал товар, быстро отзвонила девушка и любезно сообщила что можно забрать со склада. Приезжаю на склад, даю бумаги удивленной женщине, она уходит и я слышу на заднем фоне "А кто он такой ?! Г**мно ?".