www.sudzibas.lv Sia Lango salāti Drausmīga kvalitāte

Sia Lango salāti - Drausmīga kvalitāte

Drausmīga kvalitāte LANGO salātiem, gaļas salātiem kartupeļi gandrīz nevārīti, cieti, siera salātiem tikvien jūtama kā ķiploku garša, laikam lai ķiploku garša pārņemtu visu pārējo un maizītes vispār briesmīgas, par tādu cenu gandrīz bez maizes nekā cita nav. Nopirku un uzķēros uz spilgtās etiķetes. Brrrrr...

I ieva 10.07.2009

Krīze:( tāpēc arī Lango cenšas ekonomēt uz izejvielu un tadējādi salātiem tik slikta kvalitāte!!! Man liekas ka āgrāk kvalitāte bija labāka un salāti daudz garšīgāki neka tagad! Toties par Eurofood salātiem varu teikt tikai labāko!

A Arnis 10.07.2009

Krīze jau krīze, bet tapēc jau mums nav jāpērk produkciju kura kļuvusi krietni sliktāka, bet ne letāka. Pilnīgi piekrītu par Eirofood salātiem, bet viniem tā cena pat augstāka kā Lango. Es gan personīgi taisu pats vai arī pērku ZIF produkciju ar kaķīti.

E Evija 04.09.2009

es atkal izvēlos SAULES IELEJAS produkciju. Garšīga un par draudzīgām cenām. Esmu pārliecinājusies, ka LANGO produkcija, kaut ir viss dārgākā- nav tā kvalitatīvākā!! Cena neatspoguļo kvalitāti.

J Jolanta 16.09.2009

Pagaršojiet LANGO pankūkas! Bet pirms garšosiet paņemiet palielināmo stiklu lai tajās varētu saskatīt arī pildījumu:)