www.sudzibas.lv SIA Lāču nami Atsakās kompensēt vārtu kļūdainas darbības dēļ automašīnai radītos bojājumus

SIA Lāču nami - Atsakās kompensēt vārtu kļūdainas darbības dēļ automašīnai radītos bojājumus

Lāču SIA nami apsaimniekotā nama iekšpagalmā ir stāvvieta, par kuras izmantošanu apsaimniekotājs iekasē ikmēneša samaksu. Saskaņā ar līguma nosacījumiem apsaimniekotajām ir jāuztur šī teritorija kārtībā. Teritorijā attiecīgi ietilpst arī automātiskie vārti ar sensoriem, kuru kļūdainas darbības dēļ (sensori nereaģēja uz iebraukšanas zonā esošu automašīnu) tika botāja automašīna. Pēc Ilgas sarakstes un skaidrošanās ar lāču namu pārvaldnieci viņa atteicās automašīnai nodarītos bojājumus kompensēt.

G Gulbenietis 25.02.2022

Vārti, veroties ciet, aizķēra auto, kaut pogu neviens nespieda?