Toms Mālers - Zādzība

Sveiki, vēlos sūdzēties uz doto personu īstajā vārdā Toms Mālers, šo cilvēku zinu 3 gadus. Šo vasar nolēmām izīrēt dzīvokli un sākām dzīvot kopā, kā jau pēc mēneša ir notikusi nepatīkama lieta. 29.08.2018 datumā atstājot jau ne pirmo reizi atslēgas pie viņa, konstatēju to ka ap vakara pusi cilvēku nevar sazvanīt, un jau nākamajā dienā 30.08.2018 tiekot dzīvoklī, mantas jau bija iznestas. 31.08.2018 tika uzsākts kriminālproces.
Policijas iecirknī uzzināju to ka tā nav pirmā zādzība no personas puses.
Tāpēc brīdinu cilvēkus, tā persona var sevi dēvēt viltus uzvārdā Toms Millers, viņam piemīt labas prasmes apmuļķot cilvēkus stāstot tiem nepatiesas lietas.
Šai personai ir melni mati, viņam ir slikta redze, tāpēc viņš var nēsāt brilles, augums 183cm.
Apzagšana notika Krustpils ielā, Ķengarags.
Personas kontakttālrunis kurš mani apzaga 25202425

M Maksims Mednis 01.09.2018

Zagļa foto

M Maksims Mednis 01.09.2018

Vēl divas fotogrāfijas

Janis Zlemešs 02.09.2018

Pie viņiem tas tā ir pieņemts un nesūdzies! Pats vien esi vainīgs!