www.sudzibas.lv SIA Firstel Izmaiņas līgumā

SIA Firstel - Izmaiņas līgumā

Labdien! Es strādāju firmā Firstel par telefona informācijas dienesta konsultanti. Līgums man ir no 8.decembra 2008.g. Stundā maksā 1, 10 un plus par katru pieslēgto klientu 2Ls.
20.04. 2009 mūsu priekšniecība nāca klajā ar tādu paziņojumu, ka firmai reāli nav naudas, tādēļ mums šajā pašā dienā ir jāparaksts rīkojuma izraksts par to, ka saņemsim tikai akorda algu. Un šis rīkojums ir ar atpakaļejošu datumu, no 1.04.2009. Par nostrādātajām stundām mums vairāk nemaksās. Otrs variants bija tāds, ka mēs rakstām iesniegumu par aiziešanu no darba pēc paša vēlēšanās. Sanāk, ka mums netiks izmaksāta alga par 20 dienās nostrādātajām stundām. Sakiet lūdzu, kur es varētu griezties šī jautājuma risināšanā?

K

I Ilga 20.09.2009

Man līdz šim nesamaksāja algu par maija mēnesi!!Cilvēki neesiet stulbi un neejiet strādāt uz so firmu.Piekrāps un namaksās.Kristīne, kura apmāca darbiniekus ir liekule un mele.